Popis produktu


Přehrávejte a nabíjejte bez přestání

Představujeme přenosný Bluetooth reproduktor JBL Charge 4 s plnohodnotným, výkonným zvukem a vestavěnou power bankou k nabíjení dalších zařízení. Je vybaven patentovaným ovladačem a dvěma JBL basovými moduly, které zesilují zvuk silnými hlubokými basy. Má vysoce kapacitní 7500 mAh li-ion baterii, která poskytuje až 20 hodin přehrávání. Reproduktor má praktické USB na rychlé nabití vašich zařízení. 

Reproduktor Charge 4 je vybaven robustním designem, vnějším povrchem s vodotěsností třídy IPX7. Společně s technologií JBL Connect + je možné jej spojit s více než 100 reproduktory vybavenými technologií JBL Connect +, čímž znásobíte svůj zážitek z poslechu.

Bezdrátové Bluetooth streamování

Bezdrátově připojte až 2 zařízení k reproduktoru a vychutnejte si úžasný, plnohodnotný výkonný zvuk.

 

20 hodin času přehrávání

Vestavěná 7500 mAh dobíjecí li-ion baterie podporuje až 20 hodin přehrávání a nabíjí zařízení prostřednictvím USB portu.

 

IPX7 vodotěsnost

Vezměte si svůj Charge 4 na pláž nebo k bazénu a nemusíte si více dělat starosti s politím, nebo jej můžete dokonce ponořit do vody.

Připojení prostřednictvím JBL Connect +

Zesilte svůj zážitek z poslechu na jedinečné úrovně a perfektně to rozbalte na párty pomocí bezdrátového připojení s více než 100 reproduktory vybavenými technologií JBL Connect +.

 

Použité odolné textilní a pevné materiály

Odolný textilní materiál a robustní gumový kryt reproduktoru, umožňuje vašemu reproduktoru zvládnout všechny vaše dobrodružství.

 

JBL basový měnič

Duální pasivní zářiče dodávají výkonný, poutavý JBL zvuk, který rezonuje nahlas a jasně.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení