Popis produktu

Kuchyňský robot KHC29.WOSI z řady Prospero+ je pro vás ten pravý přístroj, pokud máte v kuchyni málo místa nebo s vařením zrovna začínáte. Díky vylepšené technologii planetárního systému míchání nabízí vyšší výkon a rychlejší zpracování. Robot disponuje třemi výstupy rychlosti, proto dokáže nejen míchat, šlehat a hníst, ale můžete jej navíc použít jako mixér, mlýnek na maso, food processor, odstředivý odšťavňovač, mlýnek na koření nebo dokonce jako lis na citrusy. Přinese do vaší kuchyně nové možnosti pro kreativní, zdravé a moderní vaření.

Klíčové vlastnosti

  • Extrémně výkonný motor.
  • Tři výstupy rychlosti pro maximální využití.
  • Planetární systém míchání.
  • Variabilní ovládání rychlosti.
  • Nadčasový britský design.

 

 

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

 

Robot je vybaven praktickou nerezovou mísou o objemu 4,3 litru. Použití většího množství surovin už tak nikdy nebude problém. Mísa je vyrobena z nerezové oceli a lehce se s ní manipuluje. Umožňuje přípravu jídel pro celou rodinu nebo partu přátel. Její objem je dostatečně velký pro ušlehání 10 bílků najednou nebo hnětení téměř 1,5 kila lehčího těsta, nebo 900 gramů hutného těsta.

 

 

K metla si poradí s přípravou piškotového těsta nebo těsta na sušenky, cukrovinky, bublaninu či třeba těstoviny. Dále s různými druhy náplní a nádivek, pyré a mnoha jiných pokrmů. Šlehací metla je nepřekonatelná při šlehání smetany, přípravě sněhových pusinek, suflé, lehkých těst, omáček nebo majonézy. Provzdušňuje hmotu a dodává jí lehkou nadýchanou konzistenci. Šlehá rovnoměrně, nezávisle na množství surovin. Hnětací hák rychle a účinně hněte těsto, např. na domácí chléb, těstoviny, pizzu nebo koblihy. Nový tvar šlehací metly a spirálového háku zajišťuje perfektní výsledky a předchází přílišnému nabývání těsta během hnětení.

Výkon až 1 000 W v kompaktní formě

Díky výkonnému 1 000W motoru je kuchyňský robot jednoduchý a všestranný přístroj. Sada nástavců a praktické funkce, jako je šest nastavení rychlostí, pulzní funkce a tři druhy výstupů, umožňují připravit bohatý repertoár jídel a dezertů.

 

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení