Popis produktu

Základní řada kávovarů Krups Essential je určena pro všechny milovníky kávy, zejména však espressa. Plně automatický kávovar vás vrátí k samotné podstatě kávy. Potěší vás svými kompaktními rozměry, ale i nekompromisní kapacitou. Prvotřídní chuti i aroma docílíte díky hydraulické technologii stlačení namleté kávy. Je určen k velice jednoduchému použití: zvolit můžete ze tří nastavení teploty a tří stupňů hrubosti mletí pro mimořádné výsledky. Kávovar je vybavený také tryskou na napěnění mléčné pěny. Bez problémů si tak vykouzlíte cappuccino či latte macchiato z pohodlí domova.

Snadná příprava vaší kávy

Před přípravou kávy je potřeba nastavit hrubost mletí, espressovač Krups Essential EA810B70 vám nabízí hned tři stupně hrubosti, přičemž platí, že čím jemněji je káva namletá, tím intenzivnější bude výsledná chuť. Pomocí otočného voliče na čele kávovaru pak jednoduše nastavíte vámi požadovanou velikost připravovaného nápoje. Následně stisknete tlačítko označující intenzitu kávy (jemnější kávu značí ikona s jedním proužkem, silnou ikona se třemi proužky) a v několika okamžicích si již můžete vychutnat své dokonalé espresso.

Snadná příprava vaší kávy

Kompaktní rozměry, ale i nespočet funkčních benefitů

Kávovar Essential EA810B70 si vás jistě získá svými kompaktními rozměry, díky nimž skvěle zapadne i do té nejmenší kuchyně. Velikost kávovaru se ovšem nepodepsala ani na jeho výkonnosti, ani na kapacitě - důkazem je nádržka na vodu o objemu 1,7 litru i zásobník na zrnkovou kávu s objemem 260 gramů. Kromě toho v sobě espressovač skrývá patentovaný systém kompaktního topného tělesa, které zajistí dokonalou chuť i intenzivní aroma vaší oblíbené kávy.

Kompaktní rozměry, ale i nespočet funkčních benefitů

Kovový kónický mlýnek pro profesionálně namletou kávu

Plnoautomatický kávovar Krups Essential EA810B70 je vybaven kovovým mlýnkem s kónickými kameny, které jsou navrženy tak, aby při každém mletí poskytovaly výsledky na profesionální úrovni. Díky třem možnostem nastavení mletí si přizpůsobíte hrubost mletí požadovanému výsledku - pro výjimečné ristretto, espresso či lungo.

Kovový kónický mlýnek pro profesionálně namletou kávu

Sametově hebká mléčná pěna

Pro mléčné nápoje typu cappuccino či caffe latte již nemusíte spěchat do nejbližší kavárny. S automatickým kávovarem Krups Essential EA810B70 si podobné nápoje snadno připravíte z pohodlí domova. Stačí ponořit parní trysku do předpřipraveného šálku s mlékem a krouživými pohyby docílíte dokonale vláčné pěny. Pak již stačí doplnit dávkou espressa a vy si můžete vychutnat svůj podomácky vyrobený nápoj, který se kvalitou vyrovná tomu od profesionálního baristy.

Sametově hebká mléčná pěna

Automatické čištění pro ještě snazší údržbu

Nejen že připravuje perfektní kávu, kávovar Krups Essential EA810B70 je i velice nenáročný na údržbu. Automatický čisticí program zajistí precizní proplach kávových trysek. K pravidelnému manuálnímu čištění vás pak kávovar vyzve sám.

Automatické čištění pro ještě snazší údržbu

Plná chuť v každém šálku

Automatický kávovar Krups Essential EA810B70 vám nabízí na výběr ze tří druhů kávy - ristretto, espresso a lungo, čímž potěší každého vášnivého milovníka tmavé kávy. Mimo to si ovšem můžete připravit nespočet mléčných nápojů, jako je například sametově jemné cappuccino. O vyváženou chuť, rovnoměrnou extrakci a plné aroma se v každém případě postará hydraulický systém tempování, který namletou kávu stlačí silou až 30 kg na cm.

Plná chuť v každém šálku

Opravitelný pod dobu 10 let

Pakliže by došlo k poškození některé části kávovaru, zachovejte klidnou hlavu. Svých zákazníků značka Krups váží, a tak se budou váš kávovar snažit co nejrychleji opravit. Minimálně 10 let od koupě kávovaru zaručujeme rychle a levné dodání náhradních dílů - stačí využít jednu z více než 6 500 poboček po celém světě.

Opravitelný pod dobu 10 let

Kávovar KRUPS Essential vám umožní vychutnat si tu pravou podstatu espresa. S tímto plně automatickým espresovačem oceníte pravou chuť vyvážené a aromatické kávy či espresa. Kávovar se vyznačuje kompaktními rozměry, zároveň ale nabízí velkou nádobku na vodu a kávová zrna. Přizpůsobit si můžete nastavení teploty a nebo stupně hrubosti mletí kávových zrn. Výsledná chuť vašeho nápoje tak bude dokonale odpovědět vašim osobním preferencím.

Kompaktní design se snoubí s patentovanou technologií
Kovový kónický mlýnek s mlecími kameny
Parní tryska pro přípravu dokonalého cappuccina
Automatické čištění
Příkon 1450 W
Tlak 15
Individuální nastavení množství
Objem zásobníku na kávová zrna 260 g
Objem zásobníku na vodu 1,7 l
Odnímatelný zásobník na vodu
Systém detekce prázdného zásobníku na vodu
Objem sběrné nádoby na kávový odpad 9
Patentovaný kompaktní systém termobloku (CTS)
Parní tryska
Indikátor odvápňování automatické

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení