Popis produktu
| Úhel osvětlení: | 160 ° |
|---|---|
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Počet lumenů: | 320 lm |
| Ekvivalent tradiční žárovky: | 30 W |
| Spotřeba energie: | 4 W |
| životnost: | 30 000 hodin |
| barva: | teplá bílá |
| Teplota barvy: | 3000 K |
| CRI faktor (Ra): | > 80 |
| Pracovní teplota: | -20 ° C až + 45 ° C |
| Výkonová náročnost: | 90 mA |
| průměr: | 37 mm |
| Značka: | Forever Light |
| Doba zahřátí: | <1 s |
| Počet startů / zastávek: | > 15 000 |
| Provozní napětí: | 170-250 V (50 - 60 Hz) |
| stmívače: | ne |
| Faktor udržování lumen (LLMF): | > 70% |
| Faktor účiníku (PF): | > 0,5 |
| Typ závitu: | E14 |
| Doba zapálení: | <0,5s |
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis