Popis produktu

Položte koleje, sestavte vlak, zapískejte čas k odjezdu a můžeme vyrazit! Osobní vlak rozpohybuje elektromotor s deseti rychlostmi a dálkovým ovladačem, který je součástí základního balení a využívá technologii Bluetooth. Oválnou trať můžete postavit podle svých představ, klidně pokaždé jinak. Samotný vlak je promyšlen do nejmenšího detailu včetně střešního pantografu a kabiny strojvedoucího s otevíracím oknem i řídícím panelem. Po zvednutí střechy se vám ukáže vybavený interiér s jídelním oddílem i sedačkami a stolky pro cestující. Ale než vyjedete, nezapomeňte umístit na své místo minifigurky a postavit nástupiště s lavičkou, jízdním řádem i signalizačním zařízením.

Ovládejte vlak na dálku

Osobní vlak se skládá z řídícího vozu a dvou vagonů pro cestující, kde jsou místa k sezení i jídelní oddíl. Vlak se po kolejích prohání díky elektromotoru s deseti rychlostmi a dálkovým ovládáním přes technologii Bluetooth.Ovládejte vlak na dálkuNahlédněte dovnitř

Nahlédněte dovnitř

Není nic jednoduššího, než zvednout střechu a podívat se do interiéru vlaku plného hravých detailů. V kabině strojvedoucího najdete otevírací okno a řídící panel, jídelní vůz zase ukrývá hrnky, dortíky a párky v rohlíku.

Připravte trať a nástupiště

Nezapomeňte postavit oválnou trať s 20 kolejovými díly a připravit zastávku s lavičkou i jízdním řádem, aby měli cestující kde nastupovat. Strojvedoucí se naopak neobejde bez signalizačního zařízení, které je součástí stavebnice.Připravte trať a nástupištěJe čas k odjezdu

Je čas k odjezdu

Co by to bylo za vlak bez lidí. Stavebnice proto obsahuje čtyři minifigurky včetně dvou pasažérů, průvodčího a samozřejmě strojvedoucího. A pozor, abyste na nástupišti nezapomněli kufr jednoho z cestujících!

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení