Popis produktu

Nechte děti zjistit, co obnáší náročná práce hasiče. Budou si moct vyzkoušet svoje vysněné povolání díky parádní třípatrové hasičské stanici s kanceláří, s relaxační místností a průzkumnou věží. Nechybí ani malý přístav, oddělená garáž s velkými otevíracími předními dveřmi a speciální přistávací plochou pro průzkumný dron s otočnými rotory a kamerou pro dokonalý přehled o situaci. Malý požárníci mohou pro rychlý a profesionální zásah využít i požární terénní vozidlo s požární hadicí s vystřelovačem a světelnou a zvukovou kostkou. Pro náročné akce je připraven vodní skútr s prostorem pro vystřelovací hasicí přístroj, nebo cvičený pes. V setu nechybí ani odpadkový koš s balíkem plným novin a sestavitelné dílky plamenů. Buďte opatrní, protože požár může vypuknout doslova kdykoli!

Hasičská stanice s kompletní výbavou

Garáž hasičské stanice, která je kompatibilní s požárními vozidly z jiných sad Lego City, vám nabídne dostatek místa pro uložení kompletního vybavení. Díky tomu budete mít vystřelovací hasicí přístroj, vodu, kbelík, dálkový ovladač pro dron a další nezbytnosti kdykoli po ruce. Před hasičskou stanicí nechybí ani požární terénní auto.Hasičská stanice s kompletní výbavouVydejte se na průzkum okolí

Vydejte se na průzkum okolí

Roztočte rotory a vyleťte s dronem na průzkum, jestli náhodou někde neobjevíte požár. Otáčejte kamerou a hledejte místo, kde je potřeba neprodleně zasáhnout. Neváhejte na pomoc zavolat posily, které hned vyrazí s hasičským autem a pomůžou vám požár rychle uhasit.

Do akce!

Stiskněte světelnou a zvukovou kostku a uvolněte si díky tomu cestu, abyste byli u požáru včas. Rychle vložte alespoň jeden dílek vody do požární hadice, nebo do hasicího přístroje, zatlačte páčku a vystřelte na oheň, abyste ho sestřelili a tím pádem spolehlivě uhasili.Do akce!

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení