Popis produktu

Dopřej si parádní den plný legrace v sadě LEGO® Friends 41375 Zábavný park na molu. Tato stavebnice zábavního parku umožní vašemu malému staviteli ponořit se do vzrušujících zážitků na kolotočích. Model zahrnuje pokladnu s turnikety, kudy mohou návštěvníci přijít a odejít. Také tu je kolo štěstí, kde můžou kamarádky zkusit vyhrát nějaké dobroty. Součástí sady je i kolotoč se 3 sedadly, která lze roztočit pomocí speciální funkce. Hlavní atrakcí je ale pirátská loď duchů, kde se mohou kamarádky trochu bát a užít si vzrušení při zběsilé jízdě kolem vraku pirátské lodi. Jakmile vozík projede skrz závěs strašidelného kolotoče, vjede do světa netopýrů, kostlivců a škorpionů. S 5 minipanenekami, 2 figurkami zvířátek a 2 figurkami kostlivců v této sadě si užiješ hodiny kreativního hraní.

Klíčové vlastnosti

Stavebnice se zábavním parkem obsahuje 5 minipanenek: Olivii, Emmu, Stephanie, Zacka a Chloe. A navíc taky figurky delfína, ptáčka a 2 kostlivců.
V sadě najdeš pokladnu, stánek s občerstvením, kolo štěstí, kolotoč a pirátskou loď duchů.
Pirátská loď duchů nabízí metr na měření výšky dětí, vstupní závěs, vozík ve tvaru lodi a zběsilou dráhu skrze spoustu strašidelných míst.
Doplňky zahrnují popcorn, zmrzlinu, vafli, vstupenku, peníze, mobilní telefon, kabelku, sušenku, košíčky, pizzu a medvídka.
Mezi doplňky pirátské lodi duchů najdeš závěs a dílky plachet, které jsou novinkou pro rok 2019, kormidlo, zlatý pohár a láhev, lucerny, meče, truhlu s pokladem, dílky drahokamů, hrnec, rybářský prut, obří škebli, chobotnici a medúzu, zlaté mince, pavouka, škorpiona, netopýra, dílky různých mořských tvorů, fotoaparát, světelnou kostku, korál a kotvu.
Tento produkt vyžaduje dvě LR 41 1,5 V baterie, které jsou součástí sady.
Děti mohou roztočit kolo štěstí a vyhrát cenu.
Detailní prvky, jako je metr pro měření výšky dětí, dodávají sadě realistický nádech a umožňují plně se ponořit do hraní.
V prostředí zábavního parku může váš malý stavitel zkoumat společenské situace a představovat si, jaké to je užívat si s kamarády a vyhrávat ceny.
Mladí stavitelé také jistě ocení strašidelné vzrušení z pirátské lodi duchů a její kostlivé posádky.
Velký výběr doplňků umožňuje hraní spousty různých scénářů.
Zkombinuj stavebnici se sadou 41337 Podmořský kolotoč a užij si ještě více zábavy na kolotočích.
Sady LEGO® Friends podporují kreativní hraní a stavění je s nimi nápadité a zábavné.
Ideální vánoční dárek nebo dárek na prázdniny pro kreativní děti.
Tato stavebnice je součástí světa LEGO® Friends, který je plný každodenních hrdinů a vzrušujících reálných scénářů.
Pirátská loď duchů měří více než 30 cm na výšku, 17 cm na délku a 40 cm na šířku.
Kolotoč měří přes 26 cm na výšku, 18 cm na šířku a 18 cm do hloubky.
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení