Popis produktu
Lenovo
ThinkBook
16
G7
QOY
Operační systém: Windows® 11 Pro (on ARM), Czech / Slovak / English
Procesor: Snapdragon X Plus X1P-42-100 (8 jader, 8 vláken, 0,7/3,4 GHz, 30 MB cache)
Paměť: 16GB pájená LPDDR5x-8448
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB pájená paměť, bez možnosti navýšení
Pevný disk: 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden disk, až 1TB M.2 2242 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: SD card reader
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Qualcomm Adreno X1
Audio: High Definition (HD) Audio, Qualcomm WCD9385 kodek, Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio
Web kamera: FHD 1080p s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Síť: Bez Ethernetu
Bezdrátová komunikace: Qualcomm Wi-Fi 7 802.11be 2x2 + BT5.3
Konektory USB:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), jedno vždy zapnuto
*2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Kombinovaný sluchátka / mikrofon jack (3.5mm)
Zabezpečení:
*Discrete TPM 2.0 Enabled
*Čtečka otisků prstů integrovaná v zapínacím tlačítku
*Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 84Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pinový)
Barva: Luna Grey
Materiál: Hliník
Rozměry (ŠxHxV): 356,4 x 248,4 x 16,7 mm
Hmotnost: cca. 1,82 kg
Záruka: 1 rok, možnost upgrade na 3 roky on site
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G7_QOY?M=21NH000ACK
Operační systém: Windows® 11 Pro (on ARM), Czech / Slovak / English
Procesor: Snapdragon X Plus X1P-42-100 (8 jader, 8 vláken, 0,7/3,4 GHz, 30 MB cache)
Paměť: 16GB pájená LPDDR5x-8448
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB pájená paměť, bez možnosti navýšení
Pevný disk: 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden disk, až 1TB M.2 2242 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: SD card reader
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Qualcomm Adreno X1
Audio: High Definition (HD) Audio, Qualcomm WCD9385 kodek, Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio
Web kamera: FHD 1080p s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Síť: Bez Ethernetu
Bezdrátová komunikace: Qualcomm Wi-Fi 7 802.11be 2x2 + BT5.3
Konektory USB:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), jedno vždy zapnuto
*2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Kombinovaný sluchátka / mikrofon jack (3.5mm)
Zabezpečení:
*Discrete TPM 2.0 Enabled
*Čtečka otisků prstů integrovaná v zapínacím tlačítku
*Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 84Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pinový)
Barva: Luna Grey
Materiál: Hliník
Rozměry (ŠxHxV): 356,4 x 248,4 x 16,7 mm
Hmotnost: cca. 1,82 kg
Záruka: 1 rok, možnost upgrade na 3 roky on site
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G7_QOY?M=21NH000ACK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | 16 G7 QOY |
| Bluetooth | Ano |
| Výdrž na baterie | 8 a více hodin |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Model notebooku | 16 G7 QOY |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,82 |
| Modelová řada | Lenovo ThinkBook |
| Barva | Šedá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |