Popis produktu
Model:
ThinkPad
L13
Gen
4
(AMD)
Operační systém: Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 16GB Soldered DDR4-3200
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost: 16 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Displej: 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Grafická karta: Integrated Intel® UHD Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace:
*AMD Wi-Fi® 6E RZ616, 11ax 2x2
*Bluetooth 5.1
*WWAN Upgradable to 4G
USB:
*1x USB 3.2 Gen 1
*1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
*2x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4)
Další konektory:
*1x HDMI®, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 46 Wh
Napájení: 45W USB-C (3 pin)
Barva: Thunder Black
Materiál: Aluminium (Top), GFRP (Bottom)
Rozměry: 305 x 218 x 17.23 mm
Hmotnost: 1,26 kg
Záruka: 3 roky On-Site
Odkaz na stránku výrobce:
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad/ThinkPad_L13_Gen_4_AMD?M=21FN0008CK
Operační systém: Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 16GB Soldered DDR4-3200
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost: 16 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Displej: 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Grafická karta: Integrated Intel® UHD Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace:
*AMD Wi-Fi® 6E RZ616, 11ax 2x2
*Bluetooth 5.1
*WWAN Upgradable to 4G
USB:
*1x USB 3.2 Gen 1
*1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
*2x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4)
Další konektory:
*1x HDMI®, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 46 Wh
Napájení: 45W USB-C (3 pin)
Barva: Thunder Black
Materiál: Aluminium (Top), GFRP (Bottom)
Rozměry: 305 x 218 x 17.23 mm
Hmotnost: 1,26 kg
Záruka: 3 roky On-Site
Odkaz na stránku výrobce:
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad/ThinkPad_L13_Gen_4_AMD?M=21FN0008CK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 13,3 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Procesor model | R5PRO-7530U |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | L13 Gen 4 (AMD) |
| Typ procesoru | AMD R5 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Model notebooku | L13 Gen 4 (AMD) |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| HDMI | ano |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad L |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | AMD |