Popis produktu
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD)
certifikace TCO 9.0
certifikace ENERGY STAR® 8.0
armádní standard MIL-STD-810H
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 SO-DIMM, dvoukanálový (2/1)
Maximální velikost paměti: 64GB DDR5-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Podpora úložiště: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů antireflexní, 45% NTSC, DBEF5
Grafická karta: integrovaná grafika AMD Radeon™ 660M
Audio: kodek Realtek® ALC3287, 2x 2W Dolby® Audio™; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5MP + IR
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace:
* WLAN + Bluetooth (Qualcomm® Wi-Fi® 6E NFA725, 11ax 2x2 + BT5.3)
* WWAN upgradovatelný na 4G
USB porty:
* 1x USB-A (Hi-Speed ??USB/USB 2.0)
* 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1), 1x vždy zapnuto
* 1x USB-C® (USB 10 Gb/s/USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
* 1x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x Ethernet (RJ-45)
* 1x čtečka čipových karet
* 1x slot pro nano-SIM kartu
* 1x bezpečnostní slot Kensington Nano (2,5x6mm)
TPM 2.0: discrete TPM 2.0 Enabled
Baterie: integrovaná 57Wh
Napájení: 65W USB-C
Barva: černá
Materiál: plast (PC-ABS)
Rozměry: 313,7x226x18,92mm
Hmotnost od: 1,41kg
Záruka: 3 roky, onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad/ThinkPad_L14_Gen_5_AMD?M=21L5001MCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | L14 Gen 5 (AMD) |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Plast |
| Model notebooku | L14 Gen 5 (AMD) |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,41 |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad L |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | AMD |