Popis produktu
Model:
Lenovo
Thinkpad
P14s
G3
Operační systém: Windows 11 Pro MFG
Procesor: Intel Core i7-1260P (12 jader - 4P + 8E, 16 vláken, P-core 2,1/4,7 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 18 MB cache)
Paměť: 16GB DDR4 3200 SoDIMM
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 G4p TLC OP
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 96EU
Displej: 14" WQUXGA (3 8420 x 2 400), IPS, 60Hz, 500nits
Čtečka čipových karet: ne
Klávesnice: BKLT KB BK UKE
Polohovací zařízení: TouchPad, TrackPoint
Čtečka otisků prstů: ano
Kamera: 1080p FHD
Konektory:
USB:
*2 x USB-A 3.2 Gen 1 (1 always on)
*2 x Intel® Thunderbolt™ 4
Další konektory:
*HDMI 2.0b
*RJ45
*Kombinovaný audio jack (pro sluchátka a mikrofon)
*Slot pro bezpečnostní zámek Kensington
Správa zabezpečení: HW Security Chip2.0 Enabled+L3 Sec
Napájení: 100W USB-C SLIM 3PIN BK EU
Baterie: 4 články 52.5Wh ROW
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E 802.11ax
Rozměry: 17.9mm x 317.7mm x 226.9mm
Hmotnost: začíná na 1.24kg
Barva: Černá
Záruka: 3 roky onsite
Operační systém: Windows 11 Pro MFG
Procesor: Intel Core i7-1260P (12 jader - 4P + 8E, 16 vláken, P-core 2,1/4,7 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 18 MB cache)
Paměť: 16GB DDR4 3200 SoDIMM
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 G4p TLC OP
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 96EU
Displej: 14" WQUXGA (3 8420 x 2 400), IPS, 60Hz, 500nits
Čtečka čipových karet: ne
Klávesnice: BKLT KB BK UKE
Polohovací zařízení: TouchPad, TrackPoint
Čtečka otisků prstů: ano
Kamera: 1080p FHD
Konektory:
USB:
*2 x USB-A 3.2 Gen 1 (1 always on)
*2 x Intel® Thunderbolt™ 4
Další konektory:
*HDMI 2.0b
*RJ45
*Kombinovaný audio jack (pro sluchátka a mikrofon)
*Slot pro bezpečnostní zámek Kensington
Správa zabezpečení: HW Security Chip2.0 Enabled+L3 Sec
Napájení: 100W USB-C SLIM 3PIN BK EU
Baterie: 4 články 52.5Wh ROW
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E 802.11ax
Rozměry: 17.9mm x 317.7mm x 226.9mm
Hmotnost: začíná na 1.24kg
Barva: Černá
Záruka: 3 roky onsite
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 3840x2400 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | P14s G3 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Model notebooku | P14s G3 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,24 |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad P |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |