Popis produktu
Lenovo ThinkPad X13 Gen 4 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-1335U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1,3 / 4,6 GHz, E-core 0,9 / 3,4 GHz, 12 MB
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-4800
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB LPDDR5x-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 13,3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů Antireflexní, 100% sRGB
Grafická karta: Integrovaná grafika Intel® Iris® Xe
Audio: kodek Realtek® ALC3287; Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby® Audio™; mikrofon 2x, 360°
Web kamera: FHD 1080p s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.1)
Konektory USB:
* 1x USB 3.2 Gen 1
* 1x USB 3.2 Gen 1 (vždy zapnuto)
* 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort™ 2.0)
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x Čtečka čipových karet
* 1x Slot pro nano-SIM kartu
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
Zabezpečení: Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled; Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 54,7Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim (3kolíkový)
Barva: černá (Deep Black)
Materiál: karbonové vlákna, hliník
Rozměry: 301,7 x 214,8 x 15,95 mm
Hmotnost: cca 1,09 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X13_Gen_4_Intel?M=21EX003PCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 13,3 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Procesor model | i5-1335U |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | X13 Gen 4 (Intel) |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Karbon a hliník |
| Model notebooku | X13 Gen 4 (Intel) |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,09 |
| HDMI | ano |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad X |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |