Popis produktu
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-023CZ
* exkluzivní systém chlazení Cooler Boost 5 se 2 ventilátory a 6 trubicemi
* 24zónová herní klávesnice RGB s LED podsvícenými klávesami „WASD“
* ambientní osvětlení Mystic Light
* MSI OverBoost Ultra
* MSI AI Engine
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
Paměť: 2x 16GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5-6400 (2/0)
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 1TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4x4 SSD
Úložiště: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) kompatibilní
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 16" QHD+ (2560x1600) antireflexní IPS, 240Hz, 500 nitů, 3ms (GtG), 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080, 16GB GDDR7
Audio: 2x 2W, Nahimic 3
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s HDR
Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad
Klávesnice: 24zónová herní RGB s klávesou Copilot a numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth v5.3)
Porty USB:
* 2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/Power Delivery 3.1)
* 2x USB 3.2 Gen2 typu A
Ostatní porty:
* 1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz)
* 1x ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x SD Express čtečka karet
* 1x bezpečnostní slot Kensington
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: krytka webkamery/Kensington Lock
Baterie: 4článková, 4S1P, 90Wh
Napájení: 330W
Barva: šedá (Cosmos Gray)
Rozměry: 357x284?x22,2-28,55mm
Hmotnost: 2,7kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Model | 16 HX AI A2XWIG-023CZ |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Kov a plast |
| Model notebooku | 16 HX AI A2XWIG-023CZ |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Hmotnost | 2,7 |
| Modelová řada | MSI Vector |
| Barva | Šedá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |