Popis produktu

Zbyly vám potraviny, které nestihnete včas zpracovat? Nebo nechcete nakupovat čerstvé potraviny příliš často? Praktickým řešením je uchování potravin ve vakuových obalech, které si můžete velmi jednoduše vytvořit doma díky plně automatické baličce Maxxo. Stačí potraviny přemístit do sáčku a balička se o vše postará. Vysaje veškerý vzduch a sáček pevně uzavře. Vy už pak sáček můžete uchovávat běžným způsobem bez obav o příliš brzké zkažení čerstvosti obsahu.

 

Vakuování je revoluční způsob, jak efektivně prodloužit trvanlivost potravin se zachováním jejich kvality a čerstvosti. Balička vysaje ze sáčku s potravinami veškerý vzduch a sáček pevně uzavře zatavením. Potraviny v tomto stavu pak vydrží až pětkrát déle čerstvé.

Zesílený výkon

Balička Maxxo VM PROFI disponuje zesíleným výkonem kompresoru 20 l/min. a umožňuje tak velmi rychlé a kvalitní vakuování. Díky funkci ochrany jemných potravin můžete vakuovat také např. ovoce nebo jiné druhy křehkých potravin, aniž by se procesem zdeformovaly.

Tři druhy nastavení sváru sáčků

Kromě praktického zesíleného dvojitého sváru si můžete k zatavení sáčku vybrat ze tří druhů svárů dle typu balených potravin - suchý, vlhký a mokrý. Po zatavení pak sáček jednoduše uříznete díky praktickému integrovanému řezáku.

 

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení