Popis produktu

Tato vyvážená středně tmavá pražená káva je 100% arabika o větším objemu než espresso (120 ml). Intenzita 6/11. Pražená káva s kulatou chutí a barvou černého rybízu. Má delikátní tělo a jemnou hedvábnou cremu. Jedná se o jedinečnou směs prvotřídních středně tmavě pražených jihoamerických a východoafrických zrn. V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma. 16 kapslí pro 16 velkých nápojů NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo.

Jedinečná chuť

Objevte NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo – jemnou středně tmavě praženou kávu. S intenzitou 6/11 má tato káva bohatou chuť a intenzivní aroma espressa ve vyšším (120 ml) šálku s hedvábnou cremou. V tomto větším šálku si můžete vychutnat praženou kávu s kulatou chutí a barvou černého rybízu.

Jedinečná chuťPrvotřídní káva

Prvotřídní káva

Naši talentovaní tvůrci dali dohromady jihoamerická a východoafrická zrna 100% kávy arabika. Středně tmavé pražení zvýrazňuje v kávě NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo kávovou chuť. Zpracování kávy je zde přizpůsobeno optimální extrakci do 120 ml šálku za účelem zajistit správnou rovnováhu chutí, aromat a těl ve vaší oblíbené kávě.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocí našich kávovarů dosahujících tlaku až 15 barů si můžete připravit nápoje profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

Kávovary Nescafé Dolce GustoOchrana čerstvosti a aromatu

Ochrana čerstvosti a aromatu

S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít.

Snadná příprava

Jednoduše vložíte kapsli Lungo do svého kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápětí tu máte skvělou kávu Lungo. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ Dolce Gusto je ke stažení na www.dolce-gusto.cz.

Snadná přípravaPřes 30 kávových kreací

Přes 30 kávových kreací

S NESCAFÉ Dolce Gusto si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Obsah balení

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Lunga.

Obsah balení

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení