Popis produktu

 

Dokonalý úsměv

Chcete mít zářivě bílé zuby jako z televizní reklamy? Pak o ně pečujte na profesionální úrovni. Zapomeňte na běžný manuální kartáček a sáhněte po elektrickém zubním kartáčku Oral-B Pro 600 Sensitive, který je vybaven mnoha funkcemi a o váš chrup se postará jako skutečný profesionál.


Účinné 3D čištění

Během čištění využívá tento model 3D technologii. Principem 3D technologie jsou 3 pohyby – oscilacerotace pulzace. Díky kombinaci všech pohybů pak odstraní podle výrobce až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální kartáček. Vaše zuby budou lesklé a po přejetí jazykem dokonale hladké a bez jediné chybičky.

 

 

Praktický senzor tlaku

O dokonalé čištěné se postará unikátní integrovaný senzor tlaku, kterým je Oral-B PRO 600 Sensitive vybaven. Stále budete mít přehled o tom, zda své zuby čistíte správně a zda na kartáček příliš netlačíte. Pokaždé, když na kartáček příliš zatlačíte, se vizuální senzor zabarví červeně. Díky permanentní kontrole ze strany vašeho pomocníka dosáhnete těch nejlepších výsledků.


Optimální čas

Další speciální vychytávkou je velmi praktický časovač/timer. Chcete se zbavit zubního plaku? Jistě ano, ale nic se nemá přehánět a ani zuby byste neměly „drhnout“ příliš dlouho. Dlouhé čištění zubů může totiž poškodit jejich sklovinu. Během péče o svůj chrup využívejte časovač, který vám napoví, kdy je správná doba přesunout se do jiného kvadrantu v ústní dutině. Na každý kvadrant je pak vyhrazen 30vteřinový interval.

 

 


Šetrnné a účinné čištění

Při čištění máte k dispozici jemný program Sensitive určený pro šetrné čištění. Během tohoto režimu využívá kartáček nižší rychlosti, aby byla péče o chrup co nejšetrnější.

 

Součástí balení je také kartáčková hlavice Cross Action vhodná pro každodenní použití. Kartáčková hlava by se měla měnit každé 3 měsíce.

 

 


Základem je kvalitní baterie

Účinného čištění zubů s perfektními výsledky dosahuje kartáček díky rychlosti 7 600 oscilacím a20 000 pulzům za minutu.

 

Kartáček se na nabíjecím stojánku nabíjí 50 minut, poté vydrží v provozu až 6 hodin. Pohání ho výkonná Li-ion baterie.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení