Popis produktu

Využití

Unikátní a šikovná znovu dobíjecí sonický zubní kartáček PHILIPS HX 676243 Healthy White Pink v zajímavém barevném provedení vás překvapí svým stylovým a moderním designem s množstvím funkcí a lehkostí s jakou se ovládá. Bez jakýchkoli potíží umyje celou ústní dutinu, včetně mezizubních prostor a nepříjemného zubního plaku. Vaše zuby zanechá čisté a hladké a dech se stoprocentní svěžestí. Jelikož má jemné štětinky, nepoškozuje dásně a je vhodná pro opravdu široké spektrum zákazníků.

Design

Sonický zubní kartáček PHILIPS disponuje chytrým designem, při kterém se myslelo na využití ale i na estetiku. Snadno se ovládá pomocí tlačítka, které je umístěno v středu těla. Samotná kartáček má ergonomicky tvarované štětinky a celou hlavu, díky které se jednoduše pohybuje a efektivně čistí. Štětinky se díky svému designu dostanou opravdu všude. Navíc má zubní nástavec ohnuté hrdlo, díky kterému se lépe dostane i k zadním zubům. Pohodlně vyčistí celý prostor ústní dutiny a zanechají pocit absolutní hygieny a svěžesti. Významně napomáhá i bělení zubů. Po vybití se jednoduše znovu nabije pomocí praktického přibaleného stojanu.

Quadpacer

Zubní kartáček disponuje inovativní technologií Quadpacer zajistí důkladné vyčištění vašich zubů díky pravidelným 30-sekundovým intervalem. Ty pravidelně počítají čištění jednotlivých částí vaší ústní dutiny a zajistí tak rovnoměrnou hygienu.

SonicCare

Čištění SonicCare zajistí dokonalou čistotu mezizubních prostor díky vhánění vody i do hůře dostupných míst a významně tak napomáhá prevenci zubního kazu či jiným nepříjemným problémem.


  • Záruka pro spotřebitele (měsíců): 24
  • Záruka pro firmu (měsíců): 24
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení