Popis produktu

Prémiový zastřihovač kombinuje hned čtrnáct nástrojů v jednom a umožní vám tak vytvořit si vlastní osobitý styl. Tento zastřihovač vám pomůže s úpravou vlasů, vousů i chloupků po celém těle. Používat jej lze díky vodotěsnému provedení jak na sucho, tak na i mokro například ve sprše. Zastřihovač disponuje samoostřicími ocelovými břity a ergonomickou protiskluzovou rukojetí, jež zaručuje přesnou a komfortní manipulaci. Potěší i extra velká výdrž baterie – na plné nabití je totiž schopna pracovat až 180 minut.

Jeden přístroj, čtrnáct způsobů využití

Zastřihovač je vybaven čtrnácti nástavci pro komplexní péči o tvář, vlasy a tělo. Jeden přístroj tedy plně nahradí zastřihovač vlasů, holicí strojek, zastřihovač chloupků a další. Díky své univerzálnosti ušetří místo v koupelně a díky vysoce kvalitnímu zpracování všech komponentů vám dopřeje tu nejkvalitnější péči. Součástí balení je i čisticí kartáček a praktické cestovní pouzdro pro snadné a přehledné ukládání.

Dokonale ostrý i po letech používání

Maximální přesnost a perfektní výsledky zaručuje technologie DualCut společně s dvojnásobným počtem ocelových břitů. Ty se o sebe jemně třou, čímž se navzájem brousí. Břity tak zůstávají stále stejně ostré i po pěti letech používání.

Vousy přesně podle vašich představ

K úpravě vousů slouží přesný kovový zastřihovač, který vám pomůže s definováním linií plnovousu či bradky a umožní vám je doladit do těch nejmenších detailů. Zastřihovač lze používat buď bez hřebenu k tvarování linií okrajů vousů či vlasů, nebo s nástavcem pro přesné zastřižení okrajů.

Perfektní účes snadno a rychle

K úpravě vlasů slouží trojice hřebenů o velikosti 9, 12 a 16 milimetrů. Účes si díky nim vytvoříte či doladíte jednoduše a v pohodlí domova. Rychlou a komfortní manipulaci zaručuje extra široký strojek, který i ty nejsilnější vlasy ostříhá jedním tahem.

Nástavec na tělo

Praktický nástavec na tělo vám umožní redukovat chloupky kdekoliv na těle. Tento nástavec chloupky zastřihuje až na 0,5 milimetru a disponuje speciálním systémem ochrany pokožky, který zaručuje bezpečné použití i v těch nejcitlivějších partiích.

Zastřihovač chloupků

Součástí přístroje i speciální nástavec pro pohodlné zastřižení chloupků v uších a nose. Tento nástavec chloupky odstraní snadno, rychle a bezbolestně.

Komfortní manipulace

Rukojeť zastřihovače je vyrobena z nerezové oceli a gumy, díky čemuž je zcela protiskluzová. Ergonomický tvar pak při holení zaručuje maximální pohodlí a dokonalou přesnost. Jistě oceníte i vodotěsné provedení přístroje, díky němuž jej můžete bez obav používat i ve sprše.

Výtečná výdrž baterie

Jednou z předností tohoto zastřihovače je i extra velká kapacita baterie, která vám dá při holení či stříhání skutečnou svobodu. Při plném nabití, které trvá přibližně tři hodiny, můžete přístroj používat až 180 minut. A pokud jej někdy zapomenete nabít, můžete využít funkci rychlonabíjení na pět minut.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Dokumentace k tomuto produktu

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení