Popis produktu

Philips Sonicare for Kids - Sonický elektrický zubní kartáček pro děti propojený s připojením Bluetooth
Udržte zájem dětí během čištění zubů. Technologie Bluetooth propojuje sonický kartáček Philips Sonicare For Kids se zábavnou aplikací v telefonu nebo tabletu a motivuje děti k samostatnému, lepšímu a delšímu čištění. Děti se tak baví a získávají zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

  • O 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky
  • 2 dětské režimy pro šetrné a efektivní čištění
  • Interaktivní aplikace - více zábavy, lepší čištění

Sonická technologie
Zatímco se děti učí čistit zuby, naše sonická technologie se postará o všechno ostatní - zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. S touto technologií je sonický kartáček Philips Sonicare For Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky.

Zábavná aplikace ke kartáčku
Hrdinou aplikace je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují. Pokaždé, když si vyčistí zuby správně, dostanou odměnu - mohou odemykat příslušenství a Sparklyho si upravit nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost doplnit do aplikace vlastní odměny.

Učí správnou techniku čištění
Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubím kartáčkem vašeho dítěte a formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. Monitoruje každé čištění a jeho délku, aby rodiče měli dokonalý přehled o výsledcích.

Funkce KidTimer
Aplikace také pomáhá dětem postupně prodlužovat dobu čištění. Cílem je dosáhnout doby dvou minut, kterou doporučují zubaři.

Více zábavy, lepší výsledky
Děti v aplikaci vidí, jak dobře si zuby čistí, a za dobře odvedenou práci získávají od Sparklyho lákavé odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je takto jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění.

Připojení prostřednictvím Bluetooth
Díky propojení kartáčku a aplikace pomocí Bluetooth můžete sledovat čištění zubů v reálném čase. Technologie rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy aplikaci nepoužíváte.


  • Záruka pro spotřebitele (měsíců): 24
  • Záruka pro firmu (měsíců): 24
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení (1)

Průměrné hodnocení
70% (1 hodnocení)
  • S.

    Kartáček je líbivý, dobře se drží, ale štětiny jsou pro děti hodně tvrdé, na dětské dásně ostré a hlavice jsou navíc i hodně tvarované, na konci je vysloveně špička, plochy se čistí špatně. Pro děti budu shánět jiný kartáček, tento asi zůstane mně, pokud neseženeme vhodné, ale měkčí násady.

    přidáno 26.03.2021