Popis produktu

Pro jemnou, rychlou a snadnou epilaci bez nežádoucích vedlejších účinků! Dámský epilátor Aquasoft kombinuje vysoce efektivní epilaci s patentovanou technologií* Anti-Irritation. Výsledkem je dokonale hladká pokožka na pohled i na dotek, a to díky novému patentovanému* materiálu epilátorové hlavy, který zajišťuje perfektní kluznost: záruka menšího podráždění pokožky. Navíc je 100% vodotěsný pro použití ve vaně nebo ve sprše, kde ochranné, uklidňující a relaxační vlastnosti vody zajišťují ještě šetrnější depilaci. *Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku.

Patentovaná technologie proti podráždění pro mimořádně šetrnou epilaci

S patentovanou technologií proti podráždění se rozlučte s červenými tečkami, zarostlými chloupky a pálící, zanícenou pokožkou. Nový patentovaný* materiál epilátorové hlavy lépe klouže po pokožce a vytváří menší tření na kůži a menší podráždění kůže.

* Patentován ve Francii, Belgii, Španělsku, Itálii, Portugalsku a Turecku.

Patentovaná technologie proti podráždění pro mimořádně šetrnou epilaci

Dokonalá účinnost pro rychlé a dlouhotrvající výsledky

Díky vysoce přesným pinzetám se širokou aktivní plochou a optimálním tlakem epilátor Aquasoft odstraňuje precizně a bez přetržení i ty nejkratší chloupky (0,5 mm), přičemž systém navádění chloupků do pinzet zajišťuje maximální účinnost jedním tahem. Jeho velká aktivní epilační plocha je navržena pro pokrytí co největší plochy pokožky pro rychlejší epilaci, což umožňuje odstranit maximální počet chloupků za kratší dobu.

Dokonalá účinnost pro rychlé a dlouhotrvající výsledky

100% vodotěsný

Díky technologii Wet & Dry lze epilátor Aquasoft použít pro větší pohodlí i ve vaně nebo pod sprchou. Díky svým ochranným, zklidňujícím a relaxačním vlastnostem voda snižuje tření, omezuje podráždění a začervenání i pro citlivou pokožku.

100% vodotěsný

Design Skin Respect pro ještě větší šetrnost k pokožce

Design Aquasoft Skin Respect je jemnější a ohleduplnější vůči vaší pokožce díky masážním kuličkám, které pomáhají snižovat citlivost pokožky při vytrhávání chloupků. Současně rychlost rotace Dermo Protect optimalizuje počet zásahů.

Design Skin Respect pro ještě větší šetrnost k pokožce

Režim Soft

Dvě nastavení rychlosti pro dokonalé přizpůsobení vašim potřebám, včetně režimu Soft s nižší rychlostí otáčení pro ještě šetrnější epilaci citlivých oblastí.   

Režim Soft

Dlouhá provozní výdrž

Až 40 minut použití po pouhé jedné hodině nabíjení.

Dlouhá provozní výdrž

Vysoce hygienický

Dermatologické testy ukazují, že jeho nerezová ocel má antibakteriální vlastnosti, a tím zajišťuje ještě lepší hygienu. Plus Aquasoft je 100% omyvatelný s odnímatelnou hlavou pro lepší čištění.

Vysoce hygienický

Naprosto komfortní použití

Jeho bezdrátová konstrukce zajišťuje pohodlné používání kdekoli si přejete, zatímco protiskluzové tělo poskytuje snadnější manipulaci i za mokra.

Naprosto komfortní použití

Holicí hlava s nástavcem na oblast bikin

Epilátor, holicí strojek a zastřihovač - Aquasoft představuje 3 zařízení v 1. Holicí hlava poskytuje přesné oholení všech částí těla, zatímco bikinový hřeben zastřihne chloupky na 3 mm pro osobní styl vaší bikinové linie.

Holicí hlava s nástavcem na oblast bikin

Nástavec na citlivé partie

Je navržen tak, aby byla redukována epilační plocha a aby nástavec těsně přiléhal k pokožce a zajišťoval účinné, precizní a jemnější odstraňování chloupků v citlivých a zakřivených zónách.

Nástavec na citlivé partie

Nástavec na detaily

Redukuje epilační plochu a zajišťuje maximální kontakt s pokožkou pro precizní epilaci a odstranění nežádoucích chloupků na obličeji.

Nástavec na detaily

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení