Popis produktu

Perfektní pár v jednom balení. To je sada, která obsahuje espresso BES920 a mlýnek na kávu BCG820 kombinuje výhody obou produktů. Srdcem profesionální espressa SAGE BES920 je topný systém se dvěma nerezovými ohřívači vody.
Samostatný ohřívač vody pro přípravu espressa s přesností +/- 1 °C a samostatný ohřívač vody pro tvorbu páry, které zajišťuje stálý výdej páry v okamžiku. Můžete tak současně připravovat espresso při optimální teplotě s dosažením maximální chuti a pěnit mléko. Navíc je spařovací hlava vybavena topným tělesem, který zajišťuje, že od začátku do konce extrakce kávy, nebude v celém systému kolísat teplota.
Pro přípravu perfektní kávy je zapotřebí přesné množství čerstvě namleté kávy. Proto sada obsahuje i mlýnek BCG820. Kónický mlýnek využívá technologii inteligentního dávkování, které automaticky nastavuje dávkování mleté kávy při každé změně nastavení. Pro různou metodu přípravy kávy (od espresso přístroje až po french press) vyberte požadovanou hrubost a množství.
Nastavení hrubosti mletí vyžaduje i správné nastavení doby mletí, abyste zajistili stálé dávkování Vaší připravované kávy. Toho dosáhnete prostřednictvím inteligentního dávkování, které automaticky nastaví dávku kávy podle zvolené hrubosti mletí a nastaveného množství. Navíc můžete předprogramované množství namleté kávy upravit podle vlastní potřeby.

 

SAGE BES920 DUAL BOILER™, Dokonaly salek kavy vyzaduje presnou teplotu a spravny tlak, a to v prubehu cele doby extrakce. Srdcem profesionalni espressa SAGE BES920 je topny system se dvema nerezovymi ohrivaci vody. Tento vyrobek mel v minulosti oznaceni Catler ES9010

Samostatny ohrivac vody pro pripravu espressa s presnosti +/ 1 °C a samostatny ohrivac vody pro tvorbu pary, ktere zajistuje staly vydej pary v okamziku. Muzete tak soucasne pripravovat espresso pri optimalni teplote s dosazenim maximalni chuti a penit mleko.

Navic je sparovaci hlava vybavena topnym telesem, ktery zajistuje, ze od zacatku do konce extrakce kavy, nebude v celem systemu kolisat teplota.  

Vnitrni vybaveni

Temer vsechny profesionalni pristroje na pripravu kavy jsou standardne vybaveny pretlakovym ventilem. SAGE profesionalni espresso BES920 neni vyjimkou. Tento plne komercni prvek vymezuje maximalni tlak, a to v prubehu cele extrakce. Tim zabranuje mozne horkosti kavy, ktera se muze objevit prave diky chybejicimu pretlakovemu ventilu, kdy dojde ke spaleni kavy ve filtru. Druhou funkci pretlakoveho ventilu je tzv. nizkotlake predspareni. Diky teto funkci dochazi k postupnemu zvysovani tlaku, ktery se tak rovnomerne rozprostre po povrchu kavy ve filtru, aby byla zajistena maximalne rovnomerna extrakce kavy.

Dokonaly salek kavy

Dokonaly salek kavy je vysledkem dokonale kombinace nekolika vstupnich faktoru – cerstve mlete kavy, spravne upechovane kavy, spravneho tlaku, predehrateho salku a v neposledni rade i teploty vody. Kolisanim teploty behem extrakce dochazi ke ztrate peny a vysledna kava ztraci svou krasnou kavovou barvu behem nekolika vterin. Profesionalni espresso SAGE BES920 prichazi s inovativni technologii kontroly teploty v prubehu cele extrakce. Elektronicky PID system zaznamenava teplotu v prubehu cele doby extrakce, vyrovnava kolisani teploty a zajistuje stabilitu teploty behem celeho procesu.    

Specialni funkce

SAGE BES920 patri ke spicce ve sve kategorii, a to i diky specialne navrzenym funkcim. Jednoduse a rychle si tak muzete upravit teplotu extrahovane kavy, tlak predspareni a i dobu extrakce kavy. Rychly ohrev, plneni zasobniku vody zpredu i zezadu, programovatelne davkovani kavy i nastaveni hodin, automaticke spusteni, moznost odvapneni v domacim prostredi, pomucka pro zarovnani a spravneho mnozstvi kavy RazorTM atd., to vse je jen kratky vycet vlastnosti a funkci, kterymi je profesionalni espresso BES920 vybaveno.  

Nerezova nadobka

Nerezova nadobka pro napeneni mleka 58mm sparovaci hlava 58mm sparovaci hlava se zabudovanym telesem pro udrzovani optimalni teploty behem extrakce kavy

Razor™

Pomucka pro davkovani kavy RazorTM    

SAGE BCG820, Pro pripravu perfektni kavy je zapotrebi presne mnozstvi cerstve namlete kavy. Nejlepsi chuti dosahnete s kavou, ktera byla prazena 5 – 20 dnu pred spotrebou. Doporucujeme si vzdy peclive zkontrolovat datum prazeni u vasi kavy. Barvene provedeni stribrna.

Tento vyrobek mel v minulosti oznaceni Catler CG8030  

Konicky mlynek a inteligentni davkovani

Konicky mlynek vyuziva technologii inteligentniho davkovani, ktere automaticky nastavuje davkovani mlete kavy pri kazde zmene nastaveni. Pro ruznou metodu pripravy kavy od espresso pristroje azpo french press vyberte pozadovanou hrubost a mnozstvi. Konicky mlynek se otaci pomaleji, cimzsnizuje tepelny prenos mezi zrnky kavy, a tim take zajistite maximalni chut Vasi pripravovane kavy.

Nastaveni hrubosti mleti vyzaduje i spravne nastaveni doby mleti, abyste zajistili stale davkovani Vasi pripravovane kavy. Toho dosahnete prostrednictvim inteligentniho davkovani, ktere automaticky nastavi davku kavy podle zvolene hrubosti mleti a nastaveneho mnozstvi. Navic muzete predprogramovane mnozstvi namlete kavy upravit podle vlastni potreby, a to prodlouzenim nebo zkracenim doby mleti v 0,2s krocich.    

Nastavitelna hrubost mleti

Ruzne druhy pripravy kavy vyzaduji i ruzna nastaveni hrubosti mleti, abyste dosahli maximalniho aroma a chuti. Mlynek na kavu je vybaven 60 ruznymi nastavenimi hrubosti mlynku, ze kterych si podle druhu pripravovane kavy muzete vybrat to spravne nastaveni.

Pohodlne mleti a zasobnik na kavova zrna

S mlynkem na kavu jsou dodavany 2 nastavce drzaku filtru a prakticka doza na mletou kavu. Diky nastavcum muzete pohodlne ovladat mlynek bez drzeni filtru a do prakticke dozy s unikatnim uzaverem si muzete namlit kavu do zasoby.   450g zasobnik na kavova zrna je vybaven unikatnim systemem zamykani a odemykani, diky kteremu ho muzete snadno a pohodlne vyjmout a prenaset. Navic vzduchotesne vicko umoznuje zachovat maximalni cerstvost kavovych zrn.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení