Popis produktu
- SKLO CORNING® GORILLA® GLASS VICTUS™
- Voděodolnost a prachuvzdornost dle IP68
- Samsung DeX
- Stereoreproduktory
Operační systém: Android
Procesor - počet jader: Snapdragon 888, Octa core
Procesor - frekvence [GHz]: 1 x 2,84 GHz, 3 x 2,4 GHz, 4 x 1,8 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 6
Paměťové karty: nejsou podporovány
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,4 FHD+ Dynamic AMOLED 2 X (401 ppi)
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě: 5G, GSM, LTE, UMTS
Konektivita:
- USB-C
- BT 5.0
- WiFi 6
- NFC
- USB OTG
GPS: GPS, GLONASS, Galileo
Senzory:
- Digitální kompas (magnetický senzor)
- Světelný senzor
- Senzor přiblížení (proximity)
- Pohybový senzor
- Gyroskop
- Snímač otisků prstů v displeji (optický)
- Rozpoznávání obličeje
Fotoaparát:
- Hlavní: 12 MP AF (Dual Pixel), F1.8, OIS
- Ultra širokoúhlý: 12 MP FF, F2.2
- Tele: 8 MP AF (3X optický zoom), F2.4, OIS
- Přední: 32MP FF F2.2
Baterie:
Kapacita [mAh]: 4500 mAh
- Super rychlé nabíjení 25 W
- Bezdrátové nabíjení 15 W
- Bezdrátové sdílení energie
Rozměry [mm]: 155,7 x 74,5 x 7,9 mm
Hmotnost [g]: 177 g
Obsah balení:
Přístroj, datový kabel USB-C, jehla pro vysunutí SIM a rychlý průvodce
- Cestovní adaptér se prodává samostatně
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | S21 FE 5G |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 888 GHz |
| Rychlost procesoru | 2,84 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 6 GB |
| Velikost displeje | 6,4 palců |
| Rozlišení | 2340x1080 pixelů |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Senzory a čidla | *Senzor přiblížení (proximity) *Pohybový senzor *Gyroskop |
| Verze BlueTooth | 5.0 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 12 Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ SIM | nano |
| Modelová řada | Samsung Galaxy S21 FE 5G |
| Model Telefonu: | Samsung Galaxy S21 FE |
| Barva | Fialová |
| Hmotnost (g): | 177 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |