Popis produktu
*
Integrovaný
S
Pen
*Gorilla Glass Victus 2
*IP 68
* Stereo reproduktory (Dolby Atmos)
Operační systém: Android
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Gen 2, Octa-core
Procesor - frekvence: až 3,2 GHz
Uživatelská paměť [TB]: 1
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: Dynamic Amoled 2x - 6,8
Displej - rozlišení [pix]: 3088 x 1440
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě: 5G
Konektivita:
*Wi-Fi 6E
*BT 5.3
*NFC
* UWB - Ultra Wide Band
* Bezdrátový Samsung DeX
Senzory: Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Fotoaparát:
Zadní:
*200 MP, F1.7, OIS
*12 MP, F2.2, AF
*10 MP, F2.4, OIS
* 10 MP, F4.9, OIS
Přední:
*12 MP, F2.2
Baterie:
Kapacita [mAh]: 5000
*Super Fast Charging (45 W)
*Fast Wireless Charging 2.0
*Reverse Wireless Charging
Rozměry [mm]: 163,4 x 78,1 x 8,9
Hmotnost [g]: 233
Záruka: 24 měs.
*Gorilla Glass Victus 2
*IP 68
* Stereo reproduktory (Dolby Atmos)
Operační systém: Android
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Gen 2, Octa-core
Procesor - frekvence: až 3,2 GHz
Uživatelská paměť [TB]: 1
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: Dynamic Amoled 2x - 6,8
Displej - rozlišení [pix]: 3088 x 1440
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě: 5G
Konektivita:
*Wi-Fi 6E
*BT 5.3
*NFC
* UWB - Ultra Wide Band
* Bezdrátový Samsung DeX
Senzory: Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Fotoaparát:
Zadní:
*200 MP, F1.7, OIS
*12 MP, F2.2, AF
*10 MP, F2.4, OIS
* 10 MP, F4.9, OIS
Přední:
*12 MP, F2.2
Baterie:
Kapacita [mAh]: 5000
*Super Fast Charging (45 W)
*Fast Wireless Charging 2.0
*Reverse Wireless Charging
Rozměry [mm]: 163,4 x 78,1 x 8,9
Hmotnost [g]: 233
Záruka: 24 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | S23 Ultra |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 8 Gen 2 GHz |
| Rychlost procesoru | 3,2 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 1000 GB |
| Velikost operační paměti | 12 GB |
| Velikost displeje | 6,8 palců |
| Rozlišení | 3088x1440 pixelů |
| Technologie displeje | Dynamic Amoled 2X |
| Verze BlueTooth | 5.3 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Voděodolnost | Ano |
| Modelová řada | Samsung Galaxy S23 Ultra |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost (g): | 233 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | 1TB Zelená |