Popis produktu
Samsung Galaxy S25 Ultra


Jednoduchý a působivý
Zaoblený tvar telefonu Galaxy S25 Ultra vyjadřuje jednotnou identitu řady Galaxy S. Díky elegantnímu a pevnému titanovému rámu a zabudovanému peru S Pen je ultramoderní, což podtrhuje vizi odvážného designu.

Galaxy AI
Zažij novou éru mobilní umělé inteligence s AI společníkem, který je vždy o krok před tebou. Přirozeně uděluj příkazy prostřednictvím konverzace a sleduj, jak se všechny vyplní.

Živá konverzace, rychlé odpovědi
Volně konverzuj s Gemini Live, brainstormuj své nápady anebo připrav prezentaci přiložením obrázků a získáním odpovědí v reálném čase. AI se přitom dokonale přizpůsobí tvému komunikačnímu stylu.

Budoucnost zdraví, nyní na míru
Jdi za svými cíli v oblasti zdravého životního stylu s funkcí Energy Score (Energy skóre). Synchronizuj ji s Galaxy Watch nebo Ring a získej personalizované poznatky a doporučení, jako je například analýza spánku, denní aktivity a srdečního rytmu.

Nejpokročilejší technologie AI ProVisual Engine
ProVisual Engine nové generace nyní pohání náš výkonný procesor – umožňuje pořizování, prohlížení a úpravu snímků a přináší dosud nejlepší zážitek z používání kamery a fotoaparátu.


Vždy skvělé portréty
Náš engine zaměřený na objekt rozpozná světlo prostředí a přesně rozpozná objekty. Předveď přirozené tóny a textury své pleti přesně tak, jak je vidí tvé oči.

Nejostřejší detaily od širokoúhlého, tele až po ultraširokoúhlý objektiv
Zaměř se na vyjímečnost v obyčejných maličkostech a zachyť precizní a detailní makrozáběry pomocí naší nové 50Mpx ultraširokoúhlé kamery.

Ostré detaily i z dálky
Od ultraširokoúhlých záběrů až po náš teleobjektiv – fotografie jsou jasné a živé v jakémkoliv úhlu. Náš ProVisual Engine s umělou inteligencí následně vylepšuje barvy a detaily, aby zvýšil jejich kvalitu.

Zvládni každý záběr s aplikací Expert RAW
Fotografuj jako profesionál s aplikací Expert RAW. Po pořízení se fotografie uloží do Galerie ve formátu RAW, kde jsou připravené na další flexibilní možnosti úprav.

Vytvářej mistrovská filmová díla s Log Video
Zachyť více světla a stínů bez profesionálního vybavení jednoduchým natáčením v aplikaci Log Video. Následně použij expertní nástroje pro detailní úpravy jako je například změna barevnosti, aniž by se zhoršovala kvalita videa.

Nejvýkonnější procesor na míru pro Galaxy
Představujeme náš nejvýkonnější procesor na míru pro Galaxy. Díky vylepšené funkci ray tracing v reálném čase a optimalizaci Vulkan se můžeš nechat pohltit akcí v mimořádně plynulé hře díky mobilní platformě Snapdragon® 8 Elite pro Galaxy.

Úložiště s kapacitou až 1 TB
Ulož si vše, co potřebuješ, díky 12GB paměti a 256GB, 512GB nebo 1TB úložišti.

Zcela nové One UI 7. Stvořeno pro AI

AI společník, který zjednoduší tvůj život
Umělá inteligence integrovaná přímo v telefonu
Úžasné detaily fotek a videí i ve tmě
Naše nejbezpečnější zařízení
Naše nejvýkonnější zařízení pro AI a hraní her
*Galaxy AI
*Zvýšená odolnost IP68
*Corning® Gorilla® Armor
*Stereo reproduktory
*Samsung DeX
*Smart View
*Always On Displej
*Materiál rámu: titan
*Podpora per S Pen
Operační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite for Galaxy
Procesor - frekvence: 4,32 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 256
Velikost RAM [GB]: 12
Paměťové karty: Ne
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,9“, Dynamic AMOLED 2X
Displej - rozlišení [pix]: 3120 x 1440 WQHD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*Bluetooth 5.3
*Wi-Fi 7
*eSIM
Senzory:
*Snímač otisků prstů (v displeji)
Fotoaparát:
*Hlavní: 200 MP, f/1.7, OIS
*Velikost hlavního snímače: 1/1.3“, 0.6µm
*Ultra širokoúhlý: 50 MP, f/1,9, 120°
*Tele objektiv: 50 MP OIS / 10 MP OIS
*Optický zoom: 5x / 3x
*Přední: 12 MP, f/2.2
Baterie:
*Bezdrátové nabíjení
*Rychlost nabíjení: 45 W
*Kapacita baterie: 5000 mAh
Rozměry [mm]: 77,6 x 162,8 x 8,2 mm
Hmotnost [g]: 218 g
Záruka: 24 měs.
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | S25 Ultra |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 8 Elite GHz |
| Velikost interní paměti GB | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 12 GB |
| Velikost displeje | 6,9 palců |
| Rozlišení | 3120x1440 pixelů |
| Fotoaparát přední (selfie) | 12 Mpx |
| Fotoaparát zadní | 200 Mpx |
| Odolný | Ne |
| Typ úložiště | Nepodporuje |
| Modelová řada | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Barva | Černá |
| Hmotnost (g): | 218 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | Černá |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |