Popis produktu

Naplňte taneční parket ohromujícím zvukem

Zpívejte a tancujte na oblíbené skladby, ať už jste kdekoli. Díky čtyřem výkonným výškovým reproduktorům a účinným a šikmým středopásmovým měničům budete mít na párty výkonný a živý zvuk a přímé, čisté vokály, což ocení každý účastník.

Hutnější projev díky všesměrovému párty zvuku

Zajistěte, že se všichni na párty budou bavit, ať už se nacházejí kdekoli. Díky všesměrovému párty zvuku, výkonným výškovým reproduktorům a účinným šikmým středopásmovým reproduktorům hudba osloví všechny účastníky párty, ať už budou stát, sedět, zpívat, či tancovat.

Čtyři výškové reproduktory vyplní prostor zvukem

Čtyři nahoru nasměrované, vysoce účinné výškové reproduktory Horn, dva reproduktory vpředu a dva vzadu rozšiřují prostor zvukové scény a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru. Zvuk se tak bude šířit v jakémkoli prostoru.

Středopásmový reproduktor pro lepší hlas

Vysoce účinný středopásmový reproduktor Horn vepředu a vzadu vydává na velmi důležitém středu pásma zřetelnější zvuk s vyšším akustickým tlakem. To znamená, že nezáleží na tom, zda budete před zařízením, nebo za ním, blízko, či daleko – vždy uslyšíte čistší vokály – třeba při tanci, nebo když budete zpívat své oblíbené skladby.

Výkonný zvuk ze šikmých středopásmových měničů

Vodorovně zešikmené středopásmové měniče zaručují stejnou kvalitu zvuku na všech místech večírku, takže si bude moci fantastický zvuk vychutnat opravdu každý.

Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

Uslyšíte hudbu jako naživo

Technologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.

Obnovuje detaily digitální hudby

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Vytvořte nezapomenutelnou atmosféru

Rozzařte večírek od podlahy až ke stropu všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru. Pomocí vícebarevného pásku rozesílejte vlny temně a světle modré se zelenou, abyste si mohli užít opravdovou atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.

Vychutnejte si všesměrové párty osvětlení

Podívejte se na video, které vám představí všesměrové párty osvětlení v akci.

Odvažte se jako popová hvězda

Ať se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Můžete přidat i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. A když skončíte, můžete oba mikrofony bezpečně uložit do dvou držáků mikrofonů, kterými je audiosystém vybaven.

Ovládání svislými a vodorovnými gesty

Přeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce zvukového systému MHC-V83D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty.

Hrajte do rytmu s režimem TAIKO

Přidejte do mixu vlastní bubnování pomocí režimu TAIKO a otestujte svůj smysl pro rytmus při hraní s přáteli v režimu TAIKO Game.

Režim TAIKO

Pouhým poklepáním na horní panel můžete současně hrát na samplovačích včetně bonga, djembe, surdo a japonského bubnu Taiko v rytmu hudby.

Herní režim TAIKO a hodnocení

Otestujte svůj smysl pro rytmus v režimu TAIKO Game. Klepněte na horní panel a přejeďte přes něj prstem současně se světly. S hodnocením TAIKO Game prostřednictvím aplikace Fiestable uvidíte, jak si vedete v porovnání s ostatními. Dostane se váš výsledek do Top 10?

Vezměte večírek do svých rukou s aplikací Fiestable

Se zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V83D stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Potom už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.

Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace Fiestable

Aplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi, takže párty nemusí nikdy skončit.

Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke Ranking. Pomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.

Staňte se Party Kingem

Jediným klepnutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a KARAOKE. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.

Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatu

Připojte audiosystém MHC-V83D ke svému televizoru a sledujte oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem.

Výstup HDMI™ pro jednoduchou instalaci

Pomocí výstupu HDMI™ (ARC) systém snadno připojíte k televizoru.

Sledujte televizor a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů zvukového systému MHC-V83D.

Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVD

Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte s rodinou a přáteli epické promítací večery. Vychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. bezdrátového připojení

Vychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Funkce Wireless Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V83D připojit až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth.

Technologie NFC™ a Bluetooth

Technologie NFC™ a Bluetooth odstraňují nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se systému MHC-V83D zařízením podporujícím technologii NFC™ a dosáhnete rychlého připojení, po kterém můžete zahájit streamování. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth.

Synchronizace pomocí funkce Wireless Party Chain

Propojením až 50 kompatibilních, vysoce výkonných audiosystémů pomocí technologie Bluetooth dosáhnete vylepšeného zvuku. Do toho můžete sledovat, jak se světla synchronizují s reproduktory.

Možnost připojení více zařízení

Díky technologii Bluetooth můžete se zvukovým systémem MHC-V83D s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze všech svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+

S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+, si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít, kamkoli chcete.

Navržen tak, aby udržel krok s vaší párty

Audiosystém MHC-V83D je šikovný a odolný, takže se nemusíte bát, že s vámi při párty neudrží krok.

Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírky

Vnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V83D dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.

Ovládací panel odolný proti stříkající vodě zvyšuje odolnost zařízení

Horní povrch audiosystému MHC-V83D je odolný proti postříkání a lze jej snadno vyčistit, takže se můžete bavit, i když se vám podaří rozlít nápoj. Tlačítko Party Lock vypne ostatní tlačítka na dobu 30 sekund, takže ho můžete umýt.

Kolečka a možnost naklopení usnadňují transport

Až budete chtít zvukový systém MHC-V83D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Barva Černá

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení