Doprava a ceny dopravy

 

Osobní odběr v prodejně – osobní odběr je zdarma

Zboží lze objednat a vyzvednout na naší kamenné prodejně v Ostravě na adrese  JR Mobil Trade Czech s.r.o., Hlavní třída 1016/63, Ostrava Poruba.

 

Zaslání na dobírku přes společnost PPL.CZ – cena dopravy 139kč vč. DPH

Doručení po celé ČR do 48 hodin po celé ČR. Balík lze sledovat on-line (při expedici Vám zašleme mail s číslem balíku)

 

Zaslání na dobírku přes Českou poštu – cena dopravy 149kč vč. DPH

Doručení po celé ČR do 48 hodin po celé ČR.

 

Objednávka zboží

 

Kupující může objednávat zboží telefonicky, mailem, nebo prostřednictvím internetového obchodu.

Přijatá objednávka se stává pro obě strany závaznou momentem telefonického či emailového potvrzení ze strany prodávajícího. Potvrzení objednávky se nerozumí kopie objednávky, která je zasláná ihned po obdržení objednávky. K tomuto potvrzení využije prodávající kontaktní údaje zadané kupujícím při objednání zboží. V případě náhle změny ceny, nebo doprodání skladových zásob může prodávající jednostraně odstoupit od objednávky. Tuto skutečnost oznámí prodávající kupujícímu mailem, na adresu kterou zadal v objednávkovém formuláři.

 

Platební podmínky

Kupující uhradí cenu zboží a náklady na dopravu při převzetí zboží v hotovosti přepravci, nebo v hotovosti na prodejně. V obou případech lze také platit předem převodem na účet prodejce. Platby kartou nejsou možné na prodejně, ani u přepravce.

 

Ochrana osobních dat

Veškerá osobní data kupujícího jsou zpracovávána jen v rozsahu nutném pro vyřízení objednávky a v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v aktuálním znění. Tyto data jsou bezpečně uložena a nejsou poskytována třetím osobám mimo jejich nezbytného sdělení dopravci a to pouze za účelem doručení zboží zákazníkovi.

Veškerá uložená osobní data kupujícího lze na telefonické, nebo emailové vyžádání smazat z databáze.

 

14-ti denní záruka vrácení peněz

Kupující má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14dnů bez udání důvodu, dle zákona 367/2000 Sb. Toto právo má zákazník, který nenakoupil v rámci podnikatelské činnosti na firmu. Zákazník má právo v souladu s občanským zákoníkem (§ 53, odst. 7 a § 54) odstoupit od kupní smlouvy 14. dnů od převzetí předmětu koupě. Zboží musí být NEPOUŽITÉ, V KOMPLETNÍM BALENÍ, VČETNĚ FOLIÍ INSTALOVANÝCH VÝROBCEM, ZÁRUČNÍHO LISTU.  Zboží je nutné zaslat na adresu reklamačního oddělení (JR Mobil Trade Czech s.r.o., Hlavní třída 1016/63, Ostrava Poruba). Zároveň musí být do 14. dnů zaslán doporučený dopis s uplatněním nároku na odstoupení od kupní smlouvy. Bude-li zboží použité, či jinak poničené navrhne prodejce adekvátní srážku z kupní ceny, která bude kupujícímu odečtena. Peníze za vrácené zboží budou dle zákona vráceny do 30. dnů od uplatnění nároku na odstoupení.

 

Závěrečná ustanovení

Tyto Obchodní podmínky jsou platné od 1.3.2012 Prodejce si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek. Tuto změnu vyhlásí na internetových stránkách.

 

V případě nákupu na firmu je záruka 12měsíců. Rozumí se v případě vystavení faktury na IČ podnikatele.

 

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávájící firmou JR Mobil Trade Czech s.r.o. Se sídlem Košická 63/30   , Praha – Vršovice, 101 00 IČ:24220591, vedenou u rejstříkového soudu v Praze, spisová značka C 189909 a kupujícím za něhož se považuje spotřebitel ve smyslu § 52 odst. 3 zákona 40/1964 v aktuálním znění.

Mobilní telefony jsou opravovány v autorizovaných servisních střediscích a to jak v ČR, tak i v zemích EU. Na eshopu www.gsm-market.cz nabízíme telefony s české distribuce a z distribuce EU (u kterých byla provedena změna SW - nahrání CZ jazyka) . Zákazník si může v poznámce při objednání určit i původ zboží, ale v tomto případě se může změnit cena výrobku. V případě, že se zákazník a prodejce neshodnou na ceně odpovídající zboží, kupní smlouva zanikne. Pokud si kupující neurčí původ (CZ distribuce/EU distribuce) tak, bude zákazníkovi prodán mobilní telefon, odpovídající ceně poptávanému zboží.


*V případě původu MT z EU může dojit ve výjimečných případech během aktualizace FW-SW k nekorektnímu zobrazení české znakové sady, nebo zobrazení aplikací. Pro tento důvod, prodejce nedoporučuje využívat uživatelský UpGr SW-FW.  Dojde-li nicméně ze strany uživatele k tomuto stavu, prodejce je ochoten v zákonné záruční době takto poškozený přístroj přijmout k eventuální bezplatné nápravě, v případě že je dostupná verze SW, kterým dojde k nápravě.

Náhradní díly (LCD, dotykové desky, sluchátka, microUSB konektory), prodáváme pouze s výměnou cena servisního Vám bude sdělena na výžádání. Zboží je nutné doručit na prodejnu. 

 Všechny ceny jsou platné do doby, než je vyhlášená cena nová, nebo do vyprodání zásob.

V případě zjevné chyby při nacenění nabízeného sortimentu zboží, přičemž za zjevnou chybu se považuje odchylka od ceny obvyklé pro daný typ zboží, má prodávající právo od kupní smlouvy odstoupit. Předem se omlouváme za případná nedorozumění 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.