Popis produktu
Lenovo ThinkPad P1 Gen 6
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i7-13700H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.4 / 5.0GHz, E-core 1.8 / 3.7GHz, 24MB
Paměť: 64GB(2x 32GB) SO-DIMM DDR5-5600
Non-ECCPočet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: 96GB (2x 48GB DDR5 SO-DIMM)
Pevný disk: 1 TB SSD M.2 2280 PCIe Gen4 TLC Opal
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: čtečka SD karet 7.0
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů Antireflexní, 100% sRGB, TÜV Low Blue Light
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU 8GB GDDR6
Audio: kodek Realtek® ALC3306; Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované s Dolby® Atmos®; mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou a detekcí lidské přítomnosti
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Pero: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.1)
Konektory USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 (1x vždy zapnuto)
* 2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort™ 1.4)
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
* 1x čtečka SD karet 7.0
* 1x Security keyhole
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled; Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 90Wh
Napájení: 170W Slim Tip (3-pin)
Barva: černá (Black)
Materiál: CFRP / GFRP Hybrid, hliník
Rozměry: 359,5 x 253,8 x 17,5 mm
Hmotnost: cca 1,86 kg
Záruka: 3 roky Premier
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | P1 Gen 6 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Materiál notebooku | Jiné slitiny |
| Model notebooku | P1 Gen 6 |
| Velikost operační paměti | 64 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,86 |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad P |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 64 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |