Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 13,3 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Procesor model | i7-1355U |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | X13 Yoga Gen 4 |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Hořčík |
| Model notebooku | X13 Yoga Gen 4 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,21 |
| HDMI | ano |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad X |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |