Popis produktu
ThinkPad
X9
Gen
1
* ENERGY STAR® 8.0
* EPEAT™ Gold Registered
* ErP Lot 6/26
* RoHS compliant
* TCO Certified 9.0
* MIL-STD-810H military test passed
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB AI PC Category Copilot+ PC
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5x-8533 (integrovaná, dual-channel)
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 2TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku:
* 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 NVMe®
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3,
30-120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600 Grafická karta: Integrovaná
Intel Graphics4-Cores iGPUAudio: High Definition (HD) Audio,Realtek® ALC3306 codec, Stereo speakers, Stereospeakers, 2W x2, Dolby
AtmosWeb kamera: UHD 8.0MP Larger sensor + IR Discrete with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI
Polohovací zařízení: Haptic Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
Porty USB:
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with
USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další porty:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Čtečka otisků prstů: ano
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 55 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Barva: Černá
Materiál: karbon a hliník
Rozměry: 311,8 x 212,3 x 17,18 mm
Hmotnost: 1,27 kg
Záruka: 3 roky Premier Support
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X9_14_Gen_1?M=21QA001XCK
* ENERGY STAR® 8.0
* EPEAT™ Gold Registered
* ErP Lot 6/26
* RoHS compliant
* TCO Certified 9.0
* MIL-STD-810H military test passed
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB AI PC Category Copilot+ PC
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5x-8533 (integrovaná, dual-channel)
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 2TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku:
* 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 NVMe®
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3,
30-120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600 Grafická karta: Integrovaná
Intel Graphics4-Cores iGPUAudio: High Definition (HD) Audio,Realtek® ALC3306 codec, Stereo speakers, Stereospeakers, 2W x2, Dolby
AtmosWeb kamera: UHD 8.0MP Larger sensor + IR Discrete with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI
Polohovací zařízení: Haptic Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
Porty USB:
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with
USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další porty:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Čtečka otisků prstů: ano
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 55 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Barva: Černá
Materiál: karbon a hliník
Rozměry: 311,8 x 212,3 x 17,18 mm
Hmotnost: 1,27 kg
Záruka: 3 roky Premier Support
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X9_14_Gen_1?M=21QA001XCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 0 |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | X9 Gen 1 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Model notebooku | X9 Gen 1 |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Hmotnost | 1,27 |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad X1 |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |