Popis produktu

Tesla Smart Humidifier
Automatické vypnutí I Indikátor množství vody I Výkonnostní režimy I Časovač

Velmi jemná pára pro lepší dýchání
Suchý vzduch v místnosti bývá v zimě, kdy topení jede naplno a moc se nevětrá, příčinou kašle i únavy. Tesla Smart Humidifier je vybaven ultrasonickým atomizérem s frekvencí 2,4MHz, který produkuje velmi jemnou páru, která se snadno rozprostře po celé místnosti, takže se v místnosti dýchá příjemněji.

Pohodlný design a senzor kontrolující hladinu vody
Díky promyšlenému designu nádrže je velmi jednoduché kdykoliv doplnit vodu bez potřeby sejmutí celé nádrže ze základny zvlhčovače. Tento zvlhčovač si navíc díky senzoru sám pohlídá, jestli má dostatek vody. V případě nedostatku, vás indikátor nízké hladiny upozorní, že je potřeba vodu doplnit. Zvlhčovač se automaticky vypne, pokud hladina vody klesne příliš nízko, aby nedošlo k jeho poškození.

Časovač a tři výkonnostní režimy
Zvlhčovač má tři výkonnostní režimy s různou intenzitou páry a časovač s možností nastavení na dvě, čtyři nebo osm hodin. Sami si tak rozhodnete, jak vlhký vzduch u vás doma bude.

Snadné ovládání a inteligentní funkce
Tesla Smart Humidifier je vybaven zabudovaným Wi-fi modulem, díky kterému můžete zvlhčovač ovládat odkudkoliv, pomocí vašeho telefonu. Zvlhčovač tak dokáže spolupracovat s Google Assistant, Amazon Alexa i Siri. A protože komunikuje i s GPS, můžete zvlhčovač zapnout při vaší cestě domů.

Technické parametry:
Objem nádrže na vodu: 2,2 L
Velikost místnosti: < 21 m2
Režimy: Low, Mid, High
Zvlhčovací výkon: 140 ml/h, 170 ml/h, 210ml/h
Příkon: < 21 W
Hlučnost: < 35 dB
Rozměry: 250 x 117 x 218 mm
Detekce: nízká hladina vody, vyjmutá nádrž
Aplikace: Tesla Smart app for Android and iOS
Jazyk aplikace: CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, EN
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení