Popis produktu

Preferujete zdravé stravování? Díky horkovzdušné fritéze už nebudete muset dělat kompromisy a vychutnáte si smažené pochoutky bez výčitek. K jejich smažení totiž stačí minimum oleje, některá jídla dokonce zvládne připravit úplně bez oleje. Horkovzdušná fritéza navíc potěší velkým objemem, čtyřmi možnostmi přípravy pokrmů a přesnou regulací teploty.

Smažte zdravěji

Křupavé a lahodné pochoutky si s touto fritézou vychutnáte bez výčitek svědomí. Její spotřeba oleje je totiž díky cyklonovému proudění horkého vzduchu oproti standardní fritéze minimální. Některé pokrmy pak zvládne připravit úplně bez oleje. A chutnat přitom budou stejně dobře, jak jste zvyklí. Dopřejte si hranolky, řízky, smažené sýry, krokety a další laskominy zdravěji a bez kompromisů.Smažte zdravějiSmaží, peče, griluje

Smaží, peče, griluje

Tuto horkovzdušnou fritézu budete v kuchyni využívat častěji než tu klasickou. Kromě smažení v ní totiž můžete péct maso, zeleninu, pečivo či grilovat. Čtyři přednastavené režimy přípravy pokrmů vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Bohatý objem

Oběd pro celou rodinu najednou? Žádný problém. V této horkovzdušné fritéze připravíte najednou až šest porcí a můžete tak ke stolu zasednout všichni společně. Nadstandardní objem oceníte i při přípravě rozměrnějších pokrmů.Bohatý objemJednoduché a rychlé vaření

Jednoduché a rychlé vaření

Horkovzdušná fritéza disponuje přesnou regulací teploty a praktickým časovačem, díky čemuž velmi usnadňuje přípravu jídel i následný úklid. Stačí do ní jen vložit suroviny, nastavit teplotu a čas vaření. V kuchyni navíc nevznikne nepořádek ani zápach od prskajícího oleje. Jistě oceníte i fakt, že fritovací nádobu a koš na smažení lze umývat v myčce.

 

Vlastnosti
Velkokapacitní objem 4,2 l – až 6 pokrmů na jedno smažení
Nastavitelná teplota v rozmezí 80–200°C
Mechanický časovač až na 60 min
Vyjímatelné díly lze mýt v myčce pro ušetření času
Nulová spotřeba oleje
Nepřilnavý povrch
Technologie 3D Air Pulse – cyklónové proudění vzduchu
Nejen smažení, ale i grilování a pečení
Moderní design

Technické parametry
Příkon 1500 W
Objem 4,2 l
Horkovzdušný Ano
Vyjímatelná nádoba Ano
Multifunkční Ano
Barva černá

 

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení