Popis produktu

Tlakový hrnec Tefal Secure5 Neo P2534441

Tlakový hrnec Tefal Secure5 Neo bude kvalitním pomocníkem při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Umožňuje nastavení dvou pracovních tlaků pro odpovídající úpravu všech druhů potravin. Nízký tlak (110 °C, 50 kPa) je určen na úpravu zeleniny a vysoký tlak (117 °C, 80 kPa) pro maso. Parní systém umožňuje plynulé nastavení stupně uvolňování páry.

Hrnec je vyroben z velice kvalitní nerezové oceli (18/10) a spolu s třívrstvým nerezovým dnem zajistí dokonalé rozložení tepla po celém objemu hrnce. Bezpečnost vašeho zdraví při vaření zajišťuje ochranný systém s 5 pojistkami. Tlakový hrnec Tefal Secure5 Neo je vhodný pro všechny typy vařičů a to včetně indukce. Praktickou výhodou hrnce je přítomnost parního košíku, ve kterém můžete dusit potraviny pouze v páře.

Díky dlouhé rukojeti a novému uzavíracímu systému s automatickým uzamčením je manipulace s hrncem velice jednoduchá i za pomocí jen jedné ruky. Celkový objem nádoby je 8 litrů, což je dostatek místa pro přípravu pokrmů pro celou rodinu i případnou návštěvu. Společnost Tefal poskytuje záruku na nádobu po dobu 10 let.

Rozměry:

  • 395 x 300 x 220 mm
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení