Popis produktu

Jedinečné výsledek grilování s kontrolou časuSuperGrill pro grilování doma jako v kvalitě restauraceSuperGrill je víceúčelový gril se 4 pozicemi termostatu. Digitální časovač pro nastavení Vašeho osvědčeného času grilování. Díky časovači se nemusíte rušit od skvělých okamžiků s přáteli během grilování – časovač Vám hlídá nastavený čas! Připraví všechny typy pokrmů, pro všechny příležitosti: gril v kuchyni, barbecue na stole. Díky super grilovacímu výkonu připravíte šťavnaté a chutné maso a vychutnáte si každé sousto.

groupsebgroupseb

groupsebgroupseb

groupseb

Opravitelný výrobek - 10 let

 • Určeno pro snadnou opravu
 • Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let +
 • 6 500 servisních středisek na celém světě

 

Grilování v každém ročním období
Pro mnoho lidí představuje kus masa s vypáleným vzorkem mřížky z grilu to nejlepší, co může být. Pokud však venku panuje třeskutá zima, je často jedinou možností jak si takové maso připravit právě na elektrickém grilu. Není nic lepšího než si navodit grilovací náladu uprostřed zimy. S kontaktním grilem se vám to může povést.

Rovnoměrné grilování
Hliníkové žebrované pláty s nepřilnavou úpravou vám zajistí dokonalé grilování se skvělým výsledkem šťavnatého a měkkého masíčka jako v restauraci. Přístroj je vybaven také unikátním táckem na odtékající šťávu, aby nedocházelo k jejímu připalování. Grilovací desky stejně tak i tácek na šťávu lze pohodlně odpojit a vložit do myčky na nádobí.

Navíc grilované kousky kuřecího masa nebo ryb z elektrického grilu jsou také zdravější alternativou. Kontaktní Gril Tefal GC451B12 s moderním chromovým designem vám připraví všechny typy pokrmů a pro všechny příležitosti: gril v kuchyni, barbecue na stole. Tento lehký kontaktní SuperGrill s příkonem 2000 W díky svým malým rozměrům nezabere mnoho místa.

Je libo grilovaná zeleninka či šťavnatý steak?
Kontaktní Elektrický Tefal SUPERGRILL umožňuje grilování z obou stran najednou tím, že se maso nebo zelenina uvnitř grilu přiklopí horní deskou, která je taktéž ohřívána a tím zajistí dokonalé propečení z obou stran. Nebo ho lze použít otevřený ve formě barbecue pro klasické grilování. Je na něm možno grilovat mnoho surovin od mnoha druhů mas přes ryby, či zeleninu. Ale také třeba tousty na svačinu. Jednou ze skvělých vlastností je rychlost přípravy pokrmů.

Super výkonné grilování
SuperGrill oceníte v okamžicích, kdy chcete s rodinou či přáteli sdílet skvělé okamžiky během grilování a vychutnat si pestré jídlo. Se super grilovacím výkonem připravíte šťavnaté a chutné maso a vychutnáte si každé sousto. Kontaktní gril je opatřen termostatem s regulací teploty. Ten optimalizuje teplotu obou grilovacích desek podle způsobu grilování. Díky čtyřem různým nastavením teploty, můžete každou potravinu připravit tím nejvhodnějším způsobem. Nastavte si přesnou teplotu pro konkrétní připravované potraviny a užijte si dokonalou chuť. K výraznému komfortu patří i digitální časovač se zvukovým signálem pro nastavení Vašeho osvědčeného času grilování. Díky časovači se nemusíte rušit od skvělých okamžiků s přáteli během grilování – časovač vám hlídá nastavený čas!

Specifikace

 • SuperGrill pro grilování doma jako v kvalitě restaurace
 • SuperGrill je víceúčelový gril se 4 pozicemi termostatu
 • Digitální časovač pro nastavení Vašeho osvědčeného času grilování
 • Díky časovači se nemusíte rušit od skvělých okamžiků s přáteli během grilování – časovač Vám hlídá nastavený čas!
 • Připraví všechny typy pokrmů, pro všechny příležitosti: gril v kuchyni, barbecue na stole
 • Díky super grilovacímu výkonu připravíte šťavnaté a chutné maso a vychutnáte si každé sousto

Super výkonné grilování a kontrola průběhu
SuperGrill oceníte v okamžicích, kdy chcete s rodinou či přáteli sdílet skvělé okamžiky během grilování a vychutnat si pestré jídlo. Můžete jej používat v kuchyni jako gril, nebo na stole v otevřené barbecue pozici. Požitek jako z profesionální restaurace dosáhnete díky nejvyššímu super grilovacímu výkonu (pozice 4) a odolným kovovým grilovacím plátům. Časovač, 4 pozice termostatu a odolné kovové grilovací pláty vám dávají kontrolu nad perfektním průběhem grilování

Grill nebo barbecue pozice
Kdykoliv sdílejte požitek z grilování se svými blízkými doma

Nastavitelné 4 stupně teplot
Termostat se 4 pozicemi pro různé typy potravin. Nevyšší stupeň pro super výkonné grilování.

Odnímatelné grilovací desky vhodné do myčky
Odnímatelné nepřilnavé hliníkové desky a odkapávač jsou vhodné pro mytí v myčce.

Digitální časovač
Digitální časovač se zvukovým signálem Vám umožní nastavit a řídit si čas grilování podle Vašich preferencí.

Hliníkové pláty s nepřilnavou úpravou
Velmi vhodné pro dokonalé grilování, šťavnaté a měkké maso jako v restauraci.

 

 • Distribuce: CZ
 • Rozměry a hmotnost: 0
 • Kategorie produktu: Elektrický gril
 • Hmotnost pro dopravu: 2 kg
 • Záruka pro spotřebitele (měsíců): 24
 • Záruka pro firmu (měsíců): 24
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení