Popis produktu
*Odolnost
proti
vodě
a
prachu
dle
standardu
IP68
Procesor - počet jader: MediaTek Dimensity 9200+ - osmijádrový procesor
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: AMOLED 6,67
Displej - rozlišení [pix]: 2712 x 1220
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*2x SIM karty
*USB-C
Fotoaparát:
Zadní:
*50 MP/ f1.9/ OIS
*50 MP/ f1.9
*12 MP/ f2.2
Přední:
*20 Mpx
Baterie:
Nevyměnitelná lithium-polymerová baterie
Kapacita [mAh]: 5 000
Nabití: 19 min. do 100%
120 W HyperCharge
Rozměry [mm]:
*Glass: 162,2 x 75,7 x 8,49 mm
*PU: 162,2 x 75,7 x 8,62 mm
Hmotnost [g]:
Glass: 206 g
PU: 200 g
Záruka: 24 měs.
Procesor - počet jader: MediaTek Dimensity 9200+ - osmijádrový procesor
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: AMOLED 6,67
Displej - rozlišení [pix]: 2712 x 1220
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*2x SIM karty
*USB-C
Fotoaparát:
Zadní:
*50 MP/ f1.9/ OIS
*50 MP/ f1.9
*12 MP/ f2.2
Přední:
*20 Mpx
Baterie:
Nevyměnitelná lithium-polymerová baterie
Kapacita [mAh]: 5 000
Nabití: 19 min. do 100%
120 W HyperCharge
Rozměry [mm]:
*Glass: 162,2 x 75,7 x 8,49 mm
*PU: 162,2 x 75,7 x 8,62 mm
Hmotnost [g]:
Glass: 206 g
PU: 200 g
Záruka: 24 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | 13T Pro |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Dimensity 9200+ GHz |
| Velikost interní paměti GB | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 12 GB |
| Velikost displeje | 6,67 palců |
| Rozlišení | 2712x1220 pixelů |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Voděodolnost | Ano |
| Odolný | Ne |
| Modelová řada | Xiaomi 13T Pro |
| Barva | Alpine Blue |
| Hmotnost (g): | 200 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Silikonové pouzdro v balení zdarma , Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | Modrá |