Popis produktu
*Leica Summilux optical lens
*IP68
*Dolby Atmos
*Vlastní integrovaná AI
*5G
Operační systém: Android, HyperOS
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite Gen 5 - 8 jader
Procesor - frekvence: 4,6 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,3 LIPO, Crystal Res OLED display
Displej - rozlišení [pix]: 2656 x 1220
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*Bluetooth 6, WiFi 7, GPS
*NFC
*USB-C
*Dual SIM/ Nano SIM nebo eSIM (pouze u Dual SIM verzí)
Senzory:
*Čtečka otisků prstů v displeji
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Senzor přiblížení (proximity)
*Digitální kompas (magnetický senzor)
*Gyroskop
Xiaomi Hyper AI:
AI Writing| AI Speech Recognition| AI Interpreter| AI Search| AI Dynamic Wallpapers| AI Creativity Assistant| And more. Circle to Search with Google| Google Gemini
Fotoaparát:
*Hlavní: 50 Mpx. 1,67 f/
*Širokoúhlý: 50 Mpx, 2,4 f/
*Tele objektiv: 50 Mpx, 2,0 f/
*Optický zoom: 5×
*Přední: 50 Mpx, 2,2 f/
Baterie:
*Rychlost nabíjení: 100 W
*Kapacita baterie: 6330
*Rychlé nabíjení
*Bezdrátové nabíjení: 50 W
*Reverzní drátové nabíjení
Rozměry [mm]: 151.1 x 71.8 x 8.06
Hmotnost [g]: 191
Záruka: 2 roky
*IP68
*Dolby Atmos
*Vlastní integrovaná AI
*5G
Operační systém: Android, HyperOS
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite Gen 5 - 8 jader
Procesor - frekvence: 4,6 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,3 LIPO, Crystal Res OLED display
Displej - rozlišení [pix]: 2656 x 1220
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*Bluetooth 6, WiFi 7, GPS
*NFC
*USB-C
*Dual SIM/ Nano SIM nebo eSIM (pouze u Dual SIM verzí)
Senzory:
*Čtečka otisků prstů v displeji
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Senzor přiblížení (proximity)
*Digitální kompas (magnetický senzor)
*Gyroskop
Xiaomi Hyper AI:
AI Writing| AI Speech Recognition| AI Interpreter| AI Search| AI Dynamic Wallpapers| AI Creativity Assistant| And more. Circle to Search with Google| Google Gemini
Fotoaparát:
*Hlavní: 50 Mpx. 1,67 f/
*Širokoúhlý: 50 Mpx, 2,4 f/
*Tele objektiv: 50 Mpx, 2,0 f/
*Optický zoom: 5×
*Přední: 50 Mpx, 2,2 f/
Baterie:
*Rychlost nabíjení: 100 W
*Kapacita baterie: 6330
*Rychlé nabíjení
*Bezdrátové nabíjení: 50 W
*Reverzní drátové nabíjení
Rozměry [mm]: 151.1 x 71.8 x 8.06
Hmotnost [g]: 191
Záruka: 2 roky
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | 17 |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 8 Elite Gen 5 GHz |
| Velikost operační paměti | 12 GB |
| Velikost displeje | 6,3 palců |
| Rozlišení | 2656x1220 pixelů |
| Dual SIM | Ano |
| Odolný | Ne |
| Modelová řada | Xiaomi 17 |
| Barva | Růžová |
| Hmotnost (g): | 191 g |
| Varianta | Růžová |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |