Popis produktu
Xiaomi 17 Ultra

Xiaomi 17 Ultra


Nejtenčí a nejlehčí
Xiaomi 17 Ultra přináší příjemný a promyšlený úchop.


Xiaomi Guardian Structure
Výjimečná kvalita obrazu a dlouhotrvající výkon, zaručeno odolným designem.

LOFIC HDR technologie
Nová LOFIC HDR technologie překračuje hranice světla a stínu, zlepšuje kontrolu nad jasem a zachycuje klíčové okamžiky.

Optický zoom 75 až 100 mm
Díky ohniskové vzdálenosti 75 až 100 mm, kterou umožňují tři skupiny objektivů, přináší nový systém mechanického optického zoomu špičkovou kvalitu obrazu bez nutnosti digitálního ořezu. Při podpoře opticky kvalitního zoomu až do 400 mm dosahuje špičkového výkonu v oblasti teleobjektivů.

Přesný proces vícevrstvého povlaku
Každý objektiv prochází přesným vícevrstvým povlakem, který zajišťuje výjimečnou čistotu potlačením odlesků, zákalu a dalších optických problémů.

Fotoaparát s ultraširokoúhlým objektivem
Leica 14 mm fotoaparát s ultraširokoúhlým objektivem otevírá dveře neomezenému výhledu a rozsáhlým scenériím, zachycuje drama a velkolepost každé scény.

Xiaomi M10 displej
XiaomiM10 displej využívá novou červenou subpixelovou vrstvu s vyšší světelnou účinností, poskytující větší jas a zároveň má nižší spotřebu energie.

Snapdragon® 8 Elite Gen 5
Xiaomi 17 Ultra pohání špičkový Snapdragon® 8 Elite Gen 5, který zajišťuje výjimečný výkon a zároveň si zachovává pozoruhodnou energetickou účinnost.

Xiaomi 3D Dual-Channel IceLoop system
Díky bionické mikrostruktuře ve výparníkové komoře se výrazně zvyšuje tepelná vodivost, což umožňuje snazší a trvalý výkon díky vynikající chladicí kapacitě.

6000 mAh Xiaomi Surge Battery
Xiaomi 17 Ultra nabízí velkou 6000 mAh Xiaomi Surge Battery, která dosahuje mimořádné výdrže a přitom si zachovává působivě lehké provedení.

90W HyperCharge & 50W wireless HyperCharge
Xiaomi 17 Ultra posouvá nabíjení ještě dál, podporuje 90W standard PPS a 22,5W kabelové reverzní nabíjení, abyste mohli rychle napájet další kompatibilní zařízení.

Xiaomi Offline Communication
Umožňuje hlasové hovory na kilometry daleko i bez připojení k síti.

Dvojité stereo reproduktory
Pokročilé dvojité stereo reproduktory přinášejí přirozený, čistý a vyvážený poslech.

Xiaomi HyperIsland
Vše, co potřebujete sledovat. Na jednom místě.

*Leica 200MP 75-100mm telephoto
*IP68
*Dolby Atmos
*Vlastní integrovaná AI
*5G
Operační systém: Android, HyperOS
Procesor - počet jader: Snapdragon 8 Elite Gen 5 - 8 jader
Procesor - frekvence: 4,6 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 1024
Velikost RAM [GB]: 16
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,9 LIPO, Xiaomi HyperRGB OLED display
Displej - rozlišení [pix]: 2608 x 1200
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*Bluetooth 6, WiFi 7, GPS
*NFC
*USB-C
*Dual SIM/ Nano SIM nebo eSIM (pouze u Dual SIM verzí)
Senzory:
*Čtečka otisků prstů v displeji
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Senzor přiblížení (proximity)
*Digitální kompas (magnetický senzor)
*Gyroskop
Xiaomi Hyper AI:
AI Writing| AI Speech Recognition| AI Interpreter| AI Search| AI Dynamic Wallpapers| AI Creativity Assistant| And more. Circle to Search with Google| Google Gemini
Fotoaparát:
*Hlavní: 50 Mpx. 1,67 f/
*Telephoto: 200 Mpx, 2,39 f/
*Leica ultra wide: 50 Mpx, 2,2 f/
*Optický zoom: 5×
*Přední: 50 Mpx, 2,2 f/
Baterie:
*Rychlost nabíjení: 90 W
*Kapacita baterie: 6000
*Rychlé nabíjení
*Bezdrátové nabíjení: 50 W
*Reverzní drátové nabíjení
Rozměry [mm]: 162,9 mm x 77,6 mm x 8,29 mm
Hmotnost [g]: 218,4
Záruka: 2 roky
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | 17 Ultra |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 8 Elite Gen 5 GHz |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Velikost displeje | 6,9 palců |
| Rozlišení | 2608x1200 pixelů |
| Dual SIM | Ano |
| Odolný | Ne |
| Modelová řada | Xiaomi 17 Ultra |
| Barva | Černá |
| Hmotnost (g): | 218,4 g |
| Varianta | Černá |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |