Popis produktu
Xiaomi MIX Flip

Obratný!


Kompaktní a stylový, takže perfektně padne do ruky

Inovativní zážitek z vnějšího displeje

Špičkový vnější displej - výjimečný výkon

6,86" vnitřní displej, který je nenáročný na oči
Vnitřní 6,86“ displej je vizuálně stejně působivý jako vnější displej. Díky špičkové kvalitě srovnatelné s vnějším displejem poskytuje působivé vizuální efekty a zároveň je nenáročný na oči.

Vnější displej slouží jako hlavní displej
Své každodenní úkoly hravě zvládnete pomocí vnějšího displeje Xiaomi MIX Flip, který mění definici představivosti a přináší obohacující zážitky.


Vnější displej podporuje více než 100 oblíbených aplikací
Vylepšené volání na vnějším displeji
Konstrukce přijímače s malým výřezem pro výjimečnou kvalitu zvuku. S nezávislým mikrofonem a funkcí potlačení hluku pomocí umělé inteligence při hovorech.

Poutavé motivy, kterými vyjádříte svou kreativitu
Rozkošné dynamické zamykací obrazovky s domácími mazlíčky, které můžete „rozmazlovat“.
Vnější displej můžete také proměnit na své vlastní plátno pomocí tapet, které si sami nakreslíte.


Výkon přesahující vaši představivost
Mobilní platforma Snapdragon® 8 Gen 3
4nm výrobní proces společnosti TSMC se zcela novým rámcem a vylepšenými velkými, středními a malými jádry zvyšuje výkon procesoru o 32 % a výkon grafického procesoru o 34 %. Díky tomu si užijete plynulý chod i při náročném používání.

Nové výšiny v oblasti výkonu - Inovativní 3D chladicí systém
Základem neuvěřitelných chladicích schopností* smartphonu Xiaomi MIX Flip je mimořádně velká 3D odpařovací komora o ploše 3 500 mm2. V kombinaci s 15 600 mm2 vícevrstvého grafitu a grafenu s vysokou hustotou chladicí systém rovnoměrně rozptyluje teplo, aby si výkonný procesor a celý smartphone udržoval optimální teplotu.

Baterie Xiaomi Surge vydrží celý den
Křemíkovo-uhlíkové anodové baterie s vysokou hustotou energie až 780 Wh/L a dlouhou životností.

Optika Leica nové generace

50MP hlavní fotoaparát Leica
Optické čočky Leica Summilux telefonu Xiaomi MIX Flip se pyšní velkou světelností a vynikajícím optickým výkonem. Nejenže zachytí nádherné detaily v prostředí se slabým osvětlením, ale také poskytují vynikající reprodukci barev, kontrast a rozlišení.

Mistrovský portrét
Dosáhněte 3D portrétního osvětlení s realističtější hloubkou ostrosti a zachovejte přirozenou strukturu pleti s veškerými detaily.

MasterCinema
Filmová hloubka
Funkce MasterCinema nahrává videa s vysokým dynamickým rozsahem, a to v 10bitovém formátu Rec.2020. Zachycuje více detailů ve světlech i stínech a zobrazuje je na obrazovkách HDR s dynamickým rozsahem, který se velmi podobá lidskému zraku. Jediným klepnutím tak můžete vytvářet mistrovská videa s filmovými tóny a propracovanými stupni šedi, čímž svou tvorbu posunete na profesionální úroveň.

Snadné vlogování s funkcí zkrášlení na velké obrazovce pro dokonalé záběry
Podpora nahrávání videa v rozlišení 4K při 60 sn./s na hlavním fotoaparátu

Powered by Xiaomi HyperOS
Operační systém skvěle přizpůsobený pro člověka a určený pro použití v chytrém ekosystému „člověk x auto x domácnost“.

*HDR 10+
*IPX4
*SOS tlačítko
*Dolby Atmos
Operační systém: android 14
Procesor - počet jader: Qualcomm/ Snapdragon 8 Gen 3 - 8 core
Uživatelská paměť [GB]: 512
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,86” OLED
Displej - rozlišení [pix]: 1224 × 2912
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
*Dual SIM/ Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*WCDMA (3G)
*LTE (4G)
*5G
*VoWiFi
*VoLTE
GPS: GPS
Konektivita:
* OTG
*Bluetooth 5.3
*WiFi
*NFC
*Infraport
*USB-C
Senzory:
*Čtečka otisků prstů v displeji
* Odemykání tváří
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Senzor přiblížení (proximity)
*Světelný senzor
*Gyroskop
*Digitální kompas (magnetický senzor)
Fotoaparát:
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2x
*Širokoúhlý hlavní objektiv Leica- 50MP s OIS
*Teleobjektiv Leica - 50MP
Počet objektivů předního fotoaparátu: 1x
*32MP přední kamera
Maximální rozlišení videa: 7680 × 4320 (8K Ultra HD)
Baterie:
*Kapacita [mAh]: 4780
* Rychlé nabíjení
*Max. výkon drátového nabíjení: 67
*Vestavěná baterie
Rozměry [mm]: 167.5 x 74 x 7.6
Hmotnost [g]: 192
Obsah balení:
*Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
*Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: 24 měs.
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | MIX Flip |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 8 Gen 3 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 12 GB |
| Velikost displeje | 6,86 palců |
| Rozlišení | 1224x2912 pixelů |
| Technologie displeje | OLED |
| Senzory a čidla | G-senzor) , Pohybový senzor (akcelerometr |
| Verze BlueTooth | 5.3 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Dual SIM | Ano |
| Typ SIM | nano |
| Odolný | Ne |
| Modelová řada | Xiaomi MIX Flip |
| Barva | Purple |
| Hmotnost (g): | 192 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | Fialová |