Popis produktu
50Mpx čtyřnásobný fotoaparát s Al
Duální reproduktory
90Hz 6,5" FHD+ DotDisplay
Displej AdaptiveSync
Vysoce výkonný MediaTek Helio G88
Osmijádrový procesor, až 2,0 GHz
5 000mAh (typ) vysokokapacitní baterie
Podpora 18W rychlého nabíjení
Operační systém: MIUI 12.5 based on Android 11
Procesor - počet jader: MediaTek Helio G88 - Osmijádrové CPU
Procesor - frekvence: až 2,0 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128 GB
Velikost RAM [GB]: 4 GB
Paměťové karty: Úložiště rozšiřitelné až na 512 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,5" FHD+ DotDisplay
Displej - rozlišení [pix]: 2400 × 1080
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
SIM 1 + hybridní (SIM nebo MicroSD)
*2G: GSM: 850 900 10 1900 MHz
*3G: WCDMA: 1/2/4/5/8
*4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28
*4G: LTE TDD: 38/40/41 (B41 2535-2655 MHz)
Konektivita:
*USB-C
*3,5mm konektor sluchátek
*Podpora 2,4GHz Wi-Fi / 5GHz Wi-Fi
* Bluetooth 5.1
* IR Blaster
NFC: ANO
GPS:
GPS: L1
Galileo: E1 | GLONASS | Beidou
A-GPS supplementary positioning | Electronic compass | Wireless network | Data network
Senzory:
• Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Electronic compass | Vibration motor | IR Blaster
• Boční snímač otisků prstů
• AI Face Unlock
Fotoaparát:
Zadní fotoaparát
50Mpx zadní čtyřnásobný fotoaparát s AI
• 50 Mpx hlavní fotoaparát
- f/1,8
• 8 Mpx ultra širokoúhlý fotoaparát
- FOV 120°, f/2,2
• 2 Mpx makro fotoaparát
- f/2,4
• 2 Mpx hloubkový fotoaparát
- f/2,4
Přední fotoaparát
• 8 Mpx přední fotoaparát
- f/2,0
Baterie:
Kapacita [mAh]: 5 000 mAh (typ)
• 18W rychlé nabíjení
• 9W zpětné kabelové nabíjení
• 22,5W nabíječka v balení
Rozměry [mm]: 161,95 × 75,53 × 8,92 mm
Hmotnost [g]: 181 g
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | Redmi 10 2022 |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Helio G88 GHz |
| Rychlost procesoru | 2 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 4 GB |
| Velikost displeje | 6,5 palců |
| Rozlišení | 2400x1080 pixelů |
| Technologie displeje | DotDisplay |
| Senzory a čidla | Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer |
| Verze BlueTooth | 5.1 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Dual SIM | Ano |
| Modelová řada | Xiaomi Redmi 10 2022 |
| Barva | Blue |
| Hmotnost (g): | 181 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Silikonové pouzdro v balení zdarma , Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | Modrá |