Popis produktu
*Gorilla
Glass
*IP53
*FM Rádio
*SOS tlačítko
Operační systém: Android 13
Procesor - počet jader: Mediatek/ Helio G88 - 8 jader
Procesor - frekvence: 2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: microSD/ 1TB
Displej - úhlopříčka [palce]: IPS - 6,79
Displej - rozlišení [pix]: 2460 x 1080
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
Dual SIM + Hybrid (SIM nebo MicroSD)
Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*WCDMA (3G)
*LTE (4G)
*850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz
GPS: GPS/ GLONASS/ Beidou/ Galileo
Konektivita:
*Jack (3,5mm)
*USB-C
*Bluetooth 5.3
*OTG
*WiFi
*NFC
Senzory:
*Čtečka otisků prstů na těle
*Odemykání tváří
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Digitální kompas (magnetický senzor)
Fotoaparát:
Rozlišení přední kamery: 8 Mpx, f/2,1
Rozlišení hlavního zadního fotoap.: 50 Mpx, f/1,8
Rozlišení širokoúhlého fotoap.: 8 Mpx, f/ 2,2
Rozlišení makro fotoap.: 2 Mpx, f/ 2,4
Přisvětlovací dioda
Ostření detekcí fázového posuvu (PDAF)
Maximální rozlišení videa: 1920 × 1080 (Full HD)
Baterie:
*Rychlé nabíjení
*Kapacita [mAh]: 5000
Rozměry [mm]: 168,6 x 76,28 x 8,17
Hmotnost [g]: 198,5
Záruka: 24 měs.
*IP53
*FM Rádio
*SOS tlačítko
Operační systém: Android 13
Procesor - počet jader: Mediatek/ Helio G88 - 8 jader
Procesor - frekvence: 2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: microSD/ 1TB
Displej - úhlopříčka [palce]: IPS - 6,79
Displej - rozlišení [pix]: 2460 x 1080
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
Dual SIM + Hybrid (SIM nebo MicroSD)
Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*WCDMA (3G)
*LTE (4G)
*850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz
GPS: GPS/ GLONASS/ Beidou/ Galileo
Konektivita:
*Jack (3,5mm)
*USB-C
*Bluetooth 5.3
*OTG
*WiFi
*NFC
Senzory:
*Čtečka otisků prstů na těle
*Odemykání tváří
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Digitální kompas (magnetický senzor)
Fotoaparát:
Rozlišení přední kamery: 8 Mpx, f/2,1
Rozlišení hlavního zadního fotoap.: 50 Mpx, f/1,8
Rozlišení širokoúhlého fotoap.: 8 Mpx, f/ 2,2
Rozlišení makro fotoap.: 2 Mpx, f/ 2,4
Přisvětlovací dioda
Ostření detekcí fázového posuvu (PDAF)
Maximální rozlišení videa: 1920 × 1080 (Full HD)
Baterie:
*Rychlé nabíjení
*Kapacita [mAh]: 5000
Rozměry [mm]: 168,6 x 76,28 x 8,17
Hmotnost [g]: 198,5
Záruka: 24 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | Redmi 12 |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Helio G88 GHz |
| Rychlost procesoru | 2 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 4 GB |
| Velikost displeje | 6,79 palců |
| Rozlišení | 2460x1080 pixelů |
| Technologie displeje | IPS |
| Senzory a čidla | G-senzor) , Pohybový senzor (akcelerometr |
| Verze BlueTooth | 5.3 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Dual SIM | Ano |
| Voděodolnost | Ano |
| Typ SIM | nano |
| Modelová řada | Xiaomi Redmi 12 |
| Barva | Midnight Black |
| Hmotnost (g): | 198,5 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |