Popis produktu
*108MP
super-clear
camera
*Stylish glass back design
*IP53
Operační systém: Android 14
Procesor - počet jader: MediaTek Helio G91 Ultra - 8 jádrový
Procesor - frekvence: 2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 6
Paměťové karty: Micro SDXC (1TB)
Displej - úhlopříčka [palce]: IPS/ 6,79"
Displej - rozlišení [pix]: 2460 × 1080
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
Hybridní slot
Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*HSPA (3.5G)
*LTE (4G)
*VoWiFi
*VoLTE
GPS: GPS
Konektivita:
*Jack (3,5mm)
*USB-C
* Bluetooth 5.3
*WiFi
*NFC
Senzory:
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Se čtečkou otisků
* Odemykání tváří
*SOS tlačítko
Fotoaparát:
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2
*Rozlišení hlavního zadního fotoap.: 108 Mpx
*Rozlišení makro: 2 Mpx
*Přisvětlovací dioda
*Maximální rozlišení videa: 1920 × 1080 (Full HD)
Počet objektivů předního fotoaparátu: 1
*13 Mpx
Baterie:
* Vestavěná baterie
*Kapacita [mAh]: 5030
* Rychlé nabíjení (33 W)
Rozměry [mm]: 169 x 76 x 8.3
Hmotnost [g]: 205
Obsah balení:
*Bez nabíjecího adaptéru (nutné dokoupit zvlášť)
*Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
*Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: 24 měs.
*Stylish glass back design
*IP53
Operační systém: Android 14
Procesor - počet jader: MediaTek Helio G91 Ultra - 8 jádrový
Procesor - frekvence: 2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 6
Paměťové karty: Micro SDXC (1TB)
Displej - úhlopříčka [palce]: IPS/ 6,79"
Displej - rozlišení [pix]: 2460 × 1080
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
Hybridní slot
Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*HSPA (3.5G)
*LTE (4G)
*VoWiFi
*VoLTE
GPS: GPS
Konektivita:
*Jack (3,5mm)
*USB-C
* Bluetooth 5.3
*WiFi
*NFC
Senzory:
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Se čtečkou otisků
* Odemykání tváří
*SOS tlačítko
Fotoaparát:
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2
*Rozlišení hlavního zadního fotoap.: 108 Mpx
*Rozlišení makro: 2 Mpx
*Přisvětlovací dioda
*Maximální rozlišení videa: 1920 × 1080 (Full HD)
Počet objektivů předního fotoaparátu: 1
*13 Mpx
Baterie:
* Vestavěná baterie
*Kapacita [mAh]: 5030
* Rychlé nabíjení (33 W)
Rozměry [mm]: 169 x 76 x 8.3
Hmotnost [g]: 205
Obsah balení:
*Bez nabíjecího adaptéru (nutné dokoupit zvlášť)
*Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
*Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: 24 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | Redmi 13 |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Helio G91 Ultra GHz |
| Rychlost procesoru | 2 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 6 GB |
| Velikost displeje | 6,79 palců |
| Rozlišení | 2460x1080 pixelů |
| Technologie displeje | IPS |
| Senzory a čidla | G-senzor) , Pohybový senzor (akcelerometr |
| Verze BlueTooth | 5.3 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Dual SIM | Ano |
| Typ SIM | nano |
| Modelová řada | Xiaomi Redmi 13 |
| Barva | Black |
| Hmotnost (g): | 205 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | Černá |