Popis produktu
Xiaomi Redmi 15 5G

Energie, která vydrží i při dlouhodobém používání
7 000mAh (typ.) baterie Xiaomi Surge
Díky pokročilé technologii křemíkové a uhlíkové anody nabízí Redmi 15 5G dosud nevídanou výdrž baterie.

Spolehlivý výkon při -20 °C
Výkon baterie při -20 °C
Díky čipu BatteryExtender a inovativním materiálovým systémům článků podporuje baterie vypnutí při nízkém napětí 3,0 V, což výrazně zlepšuje dostupnou kapacitu i v prostředí s nízkými teplotami.

1 600 nabíjecích cyklů, kapacita stále ? 80 %
I po 1 600 úplných nabíjecích cyklech si baterie zachovává 80 % nebo více své původní kapacity.

33W turbo nabíjení
33W turbo nabíjení vám umožní pokračovat bez obav a nabízí dokonalou rovnováhu mezi rychlým nabíjením a dlouhou výdrží baterie.

18W reverzní nabíjení
Díky podpoře zpětného nabíjení se váš telefon stane přenosnou powerbankou, která je připravena napájet vaše zařízení, kdykoli potřebují dobít.

Pohlcující 6,9" FHD+ displej
Vychutnejte si pohlcující zážitek s ohromující čistotou a jasem, které oživí každý okamžik – uvnitř i venku.

AdaptiveSync až 144 Hz
Redmi 15 5G se přizpůsobí různým scénářům pro plynulejší vizuální prostředí – ať už brouzdáte po internetu nebo sledujete video.

Displej šetrný k očím po celý den
Díky funkci DC stmívání a certifikacím TÜV Rheinland nabízí Redmi 15 5G pohodlný zážitek při sledování.

Technologie ovládání za mokra 2.0
I když máte prsty mokré nebo pokryté olejem nebo pěnou, Redmi 15 5G reaguje přesně na každý dotek a zajišťuje plynulé ovládání.

Snapdragon® 6s Gen 3 s připojením 5G
Díky procesoru Snapdragon® 6s Gen 3 s připojením 5G nabízí Redmi 15 5G rychlý a spolehlivý výkon vycházející z efektivního 6nm procesu pro každodenní plynulé používání.

Až 8 GB paměti RAM s rozšířením paměti
Rozšíření paměti podporuje až 8 GB paměti RAM (na základě verze s 4 GB paměti RAM) pro plynulejší výkon.

Provedení se čtyřnásobným zakřivením pro pohodlné držení
Zadní kryt se čtyřnásobným jednotným zakřivením na všech stranách je lehký na pocit a přirozeně padne do dlaně.

Přirozená estetika

Kovové detaily
Dekor fotoaparátu z hliníkové slitiny a tvarované akcenty zajišťují prémiový vzhled – rafinovaný, moderní a okamžitě poutavý.

Systém duálního 50Mpx AI fotoaparátu
Užijte si ostré a detailní fotografie s 50Mpx hlavním fotoaparátem a zachyťte prchavé okamžiky pomocí dynamických snímků – oživte každodenní scény jiným způsobem.

Kreativní nástroje umělé inteligence
Pro více možností
Redmi 15 5G je vybaven funkcemi umělé inteligence a podporuje vaši tvořivost i na cestách.

Automatický noční režim
Automatický noční režim se snadno přizpůsobí scénám se slabým osvětlením, takže můžete snadno pořizovat živé fotografie i ve tmě.

Režim zkrášlování selfie
Přirozené zkrášlení navržené tak, aby zdůraznilo váš jedinečný šarm.

Odolnost vůči vodě a prachu IP64
Redmi 15 5G podporuje odolnost proti prachu a vodě IP64 a poskytuje účinnou ochranu proti stříkající vodě, prachu a dalším neočekávaným situacím.

Zesílení hlasitosti na 200 %
Zažijte bohatý, pohlcující zvuk, který naplní každý kout jako nikdy předtím.
*Vlastní integrovaná AI
*Google Gemini
*Voděodolný IP64
*Dolby Atmos
*5G
Operační systém: Android, HyperOS 2
Procesor - počet jader: Qualcomm Snapdragon 6s Gen3 - 8-jadrový
Procesor - frekvence: 2,3 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: Micro SD
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,9 LCD
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080
Dotykový displej: Dotykový displej
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
*Hybridní slot| Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*LTE (4G)
*5G
GPS: Ano
Konektivita:
*USB-C
* Bluetooth 5.1
*WiFi 2,4 GHz, 5 GHz
*NFC
Senzory:
*Čtečka otisků prstů na těle
*Odemykání tváří
Fotoaparát:
Počet objektivů předního fotoaparátu: 1
*Rozlišení přední kamery: 8 Mpx, f/2.0
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2
*Rozlišení hlavního zadního fotoap.: 50 Mpx, f/1.8
AI fotoaparát a editace fotek
Makro objektiv
Širokoúhlý objektiv
Noční režim
Baterie:
* Vestavěná baterie
*Rychlé nabíjení 33 W
*Bezdrátové nabíjení
*Reverzní bezdrátové nabíjení
*Kapacita [mAh]: 7000
Rozměry [mm]: 171,08 x 82,05 x 8,55
Hmotnost [g]: 224
Obsah balení:
*Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
*Fólie na displej (nalepená z výroby)
*Bez nabíjecího adaptéru (nutné dokoupit zvlášť)
Záruka: 24 měs.
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | Redmi 15 5G |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 6s Gen3 GHz |
| Velikost operační paměti | 4 GB |
| Velikost displeje | 6,9 palců |
| Rozlišení | 2340x1080 pixelů |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 Mpx |
| Fotoaparát zadní | 50 Mpx |
| Dual SIM | Ano |
| Odolný | Ne |
| Typ úložiště | Micro SD |
| Modelová řada | Xiaomi Redmi 15 5G |
| Barva | Titan Gray |
| Hmotnost (g): | 224 g |
| Varianta | Šedá |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |