Popis produktu
Model
Redmi
Note
11S
přináší
vylepšený
a
rychlejší
AMOLED
displej
pro
perfektní
zobrazení,
kvalitní
fotosoustavu
čtyř
zadních
objektivů
a
jednoho
předního
fotoaparátu.
Samozřejmě
musí
nabídnout
zajímavé
a
oblíbené
funkce,
které
nabídly
i
minulé
verze.
Na
první
pohled
vás
zaujme
jeho
tenkost
a
lehkost.
Operační systém: MIUI 13/ Android 11
Procesor - počet jader: MediaTek Dimensity 810 - Octa-core
Procesor - frekvence: až do 2.4 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: microSD (1 TB)
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.6" FHD+ DotDisplay
Displej - rozlišení [pix]: 2400 x 1080
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
*2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz
*3G: WCDMA: 1/2/4/5/8
*4G: LTE FDD:1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/20/26/28/32/66
*4G: LTE TDD:38/40/41
*5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78
Konektivita:
*USB-C
*3.5mm headphone jack
*Bluetooth 5.1
*NFC
*IR Blaster
GPS: GPS, GLONASS, BDS, Galileo
Senzory:
G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje
Fotoaparát:
Zadní: 50 MP + 8 MP + 2 MP
• 50MP main camera
- f/1.8
• 8MP ultra-wide camera
- f/2.2, FOV 119°
• 2MP macro camera
- f/2.4
Přední:
• 13MP front camera
- f/2.4
Baterie:
Kapacita [mAh]: 5,000 mAh
33W Pro fast charging
Rozměry [mm]: 159,87 x 73,87 x 8,09 mm
Hmotnost [g]: 179 g
Obsah balení: 33 W nabíječka
Záruka: 24 měs.
Operační systém: MIUI 13/ Android 11
Procesor - počet jader: MediaTek Dimensity 810 - Octa-core
Procesor - frekvence: až do 2.4 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: microSD (1 TB)
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.6" FHD+ DotDisplay
Displej - rozlišení [pix]: 2400 x 1080
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
*2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz
*3G: WCDMA: 1/2/4/5/8
*4G: LTE FDD:1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/20/26/28/32/66
*4G: LTE TDD:38/40/41
*5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78
Konektivita:
*USB-C
*3.5mm headphone jack
*Bluetooth 5.1
*NFC
*IR Blaster
GPS: GPS, GLONASS, BDS, Galileo
Senzory:
G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje
Fotoaparát:
Zadní: 50 MP + 8 MP + 2 MP
• 50MP main camera
- f/1.8
• 8MP ultra-wide camera
- f/2.2, FOV 119°
• 2MP macro camera
- f/2.4
Přední:
• 13MP front camera
- f/2.4
Baterie:
Kapacita [mAh]: 5,000 mAh
33W Pro fast charging
Rozměry [mm]: 159,87 x 73,87 x 8,09 mm
Hmotnost [g]: 179 g
Obsah balení: 33 W nabíječka
Záruka: 24 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| WiFi | ano |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Model | Redmi Note 11S 5G |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Dimensity 810 GHz |
| Rychlost procesoru | 2,4 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 4 GB |
| Velikost displeje | 6,6 palců |
| Rozlišení | 2400x1080 pixelů |
| Technologie displeje | DotDisplay |
| Senzory a čidla | Digitální kompas , G-senzor , Senzor okolního světla , Senzor přiblížení |
| Verze BlueTooth | 5.1 |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 8 a více Mpx |
| Fotoaparát zadní | 20 a více Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Dual SIM | Ano |
| Typ SIM | nano |
| Modelová řada | Xiaomi Redmi Note 11S 5G |
| Barva | Twilight Blue |
| Hmotnost (g): | 195 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Silikonové pouzdro v balení zdarma , Univerzální stylus pro dotykové displeje |