Popis produktu
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G

Maximální odolnost
Telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G je navržen tak, aby obstál i v náročných podmínkách každodenního používání. Pevná konstrukce a kvalitní materiály chrání zařízení před nárazy, prachem i nečekanými nehodami. Díky tomu se na něj můžete spolehnout doma, v práci i na cestách.


Masivní 6500 mAh baterie
Díky 10% křemíko-uhlíkovému obsahu se kapacita baterie REDMI Note 15 Pro+ 5G výrazně zvýšila a poskytuje nebývale dlouhou výdrž.

100W HyperCharge
Zažijte bleskovou energii, která vás připraví na vše. Telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G se plně nabije za úctyhodných 40 minut.


Kapesní powerbanka
Díky podpoře zpětného nabíjení se z telefonu stává přenosná powerbanka, připravená nabít vaše zařízení kdykoli a kdekoli.

Ultraodolný smartphone panel
SGS certifikováno pro vysoce odolnou ochranu celého zařízení proti pádům, ohýbání a drtivému tlaku.

Zesílený přední panel
Díky sklu s ultravelkou pevností je displej odolný proti nárazu a poškrábání, zajišťuje dlouhodobou odolnost a spolehlivost.

Ultrapevný sklolaminát
Zadní panel z ultrapevného sklolaminátu je odolný, lehký a účinně pohlcuje nárazy, čímž výrazně zvyšuje celkovou odolnost vůči pádům.

AI Wet Touch 2.0
Nově vylepšená technologie AI Water State Detection přináší výjimečnou přesnost, inteligentně rozpoznává vodu, olej, pěnu, pot a další. Precizní citlivost pro plynulý zážitek

Odstranění nečistot z reproduktoru
Vysokofrekvenční vibrace odvádějí zbytky vody z reproduktoru a portů, čímž obnovují původní kvalitu zvuku.
Nový 200Mpx fotoaparát
REDMI Note 15 Pro+ 5G disponuje zcela novým 4. generací 200 MP hlavního fotoaparátu, vybaveným novým velkým snímačem 1/1.4" pro bezprecedentní úroveň detailů.

Ultračistý 200 Mpx zážitek
Špičkový 200 MPx HPE senzor přináší dvojnásobný optický teleobjektiv, HDR a AI funkce, čímž posouvá ultračistý 200 MP zážitek na vyšší úroveň.

Ohromující vizuální vjem
Díky špičkovým luminiscenčním materiálům s nižší spotřebou energie a nejvyššímu jasu až 3200 nits zůstávají detaily živé a obraz je zřetelný i v jasném prostředí. V kombinaci s ultrarychlou 2560Hz okamžitou rychlostí vzorkování dotyku pro mimořádně pohotové ovládání přináší displej fantastický herní zážitek.

Symetrické stereo reproduktory
Vybaveno dvěma reproduktory, které zajišťují až 400 % nárůst hlasitosti pro ohromující zvukový zážitek a okamžité vcítění.

Snapdragon® 7s Gen 4
Snapdragon® 7s Gen 4 využívá 4nm proces a osmijádrovou vysoce výkonnou architekturu, poskytuje celkové zvýšení výkonu o téměř 10 %. Zajišťuje plynulý chod při každodenním používání a snadno si poradí s hrami a médii.

Ještě plynulejší výkon
Díky optimalizovaným RAM pamětem zvládá Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G multitasking bez zpomalení. Přepínání mezi aplikacemi je rychlé a plynulé i při vyšší zátěži. Výsledkem je svižný výkon, který drží krok s vaším tempem po celý den.

Xiaomi T1S Tuner
Vlastní řízení zvyšování signálu s inteligentním nastavením antény.

*Google Gemini
*Gorilla Glass, Victus 2
*Zakřivené hrany
*IP68
*Dolby Atmos
*Vlastní integrovaná AI
Operační systém: Android V, HyperOS 2.2
Procesor - počet jader: Qualcomm, Snapdragon 7s Gen4 - 8 core
Procesor - frekvence: 2,7 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 256
Velikost RAM [GB]: 8
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,83, P-OLED
Displej - rozlišení [pix]: 2772 x 1280
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Konektivita:
*Bluetooth 5.4
*WiFi
*NFC
*USB-C
Senzory:
*Čtečka otisků prstů v displeji
*GPS
Síť:
*GSM/GPRS (2G)
*UMTS/CDMA (3G)
*HSPA (3.5G)
*5G
Fotoaparát:
*Hlavní: 200 MP, 1.7 f/
*Ultra širokoúhlý: 8 MP, 2.2 f/
*Optický zoom: ano
*Přední: 32 MP, 2.2 f/
*Širokoúhlý objektiv
*Automatické ostření
Baterie:
*Rychlé nabíjení
*Reverzní drátové nabíjení
*Bezdrátové nabíjení:
*Rychlost nabíjení: 100 W
*Kapacita baterie: 6500 mAh
Rozměry [mm]: 163.34 x 78.31 x 8.19
Hmotnost [g]: 207
Záruka: 24 měs.
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Snapdragon 7s Gen4 GHz |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost displeje | 6,83 palců |
| Rozlišení | 2772x1280 pixelů |
| Dual SIM | Ano |
| Odolný | Ne |
| Typ úložiště | Nepodporuje |
| Modelová řada | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Barva | Mocha Brown |
| Hmotnost (g): | 207 g |
| Varianta | Hnědá |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |