Popis produktu

Pořiďte si maximálně účinnou, úspornou a rychlou pračku, která bude šetrná a ohleduplná k vašemu oblečení. Sen se stane realitou právě s tímto modelem od renomované německé značky AEG. Technologie ProSense si sama zváží každou náplň a rozhodne o volbě a úpravě programu na míru. Zároveň si sama stanoví přesnou délku a průběh praní. Díky tomu ušetříte vodu a energii. Program Eco a TimeSave se postará o co nejkratší možnou délku praní. Množství otvorů na bubnu pračky zajistí šetrné praní a brilantní práci vodních trysek, které významně přispívají k uchování tvaru oblečení nejen během praní, ale především v průběhu odstřeďování. Funkce SoftPlus zajistí, aby se aviváž dostala ke každému kousku vloženého oblečení, a právě díky tomu si z pračky vytáhnete dokonale měkké a příjemně voňavé prádlo.

Maximálně šetrné a úsporné praní

Speciální technologie ProSense sama automaticky zváží každou jednotlivou náplň a upraví program přesně na míru. Snímače automaticky nastaví přesnou délku praní a právě díky tomu je celý prací cyklus k oblečení maximálně šetrný. Navíc uspoříte vodu a energii, což je další vítaný bonus navíc.


Krásně měkké oblečení doslova jako za odměnu

Díky funkci SoftPlus se voňavá aviváž dostane ke všem částem tkaniny a tím zajistí měkčí, hedvábnější a hladší výsledný dojem. Z pračky si po ukončení pracího cyklu vytáhnete krásně voňavé oblečení, které je příjemné na dotek. Pračka pomáhá chránit vlákna a prodlužovat životnost vašeho oblečení.

 

V dnešní době nemá času nikdo nazbyt. Program Eco a TimeSave se postará o vítanou úsporu energie a času zároveň. Pračka vás sama nechá zvolit si program Eco a TimeSave dohromady a právě díky tomu bude praní maximálně efektivní.

Šetrný buben ProTex

Inovativní přístup značky AEG je vidět také na zpracování bubnu ProTex, který se pyšní více otvory než u standardních spotřebičů. Tím se výrazně snižuje nežádoucí natahování tkanin. Šetrné vodní trysky během praní prádlo jemně zvedají a přispívají tak k jeho ochraně a uchování tvaru nejen během samotného praní, ale především během odstřeďování.

Pověstná německá kvalita

Invertorový motor je spolehlivý a opravdu odolný. Je založen na bezkartáčové invertní technologii, která citelně snižuje vibrace a celkové opotřebení. Přičemž ale poskytuje maximální výkon při minimálním hluku. Díky tomu už nemusíte dveře do koupelny pečlivě zavírat.

Jmenovitá kapacita praní (v kg) 8
Spotřeba energie (kWh) - Trvání programu Bavlna 60 0.66 - 282
Spotřeba (kWh) - Bavlna 60 (min.), 1/2 náplň 0.42 - 225
Spotřeba (kWh) - Bavlna 40 (min.), 1/2 náplň 0.38 - 223
Třída účinnosti odstředění B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1351
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW) 74
Instalace produktu Volně stojící spotřebič
Rozměry (mm) 850x600x575
Maximální hloubka (mm) 600
Napájecí napětí (V) 230
Požad. jištění (A) 10
Kód produktu (PNC) 914 913 518
Příkon (W) 2200
Barva Bílá
Vážený zbývající obsah vlhkosti 53,0
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení