Popis produktu

SteamPower Pro
Pára vytvořená na začátku pracího cyklu zaručuje dokonale vyčištěné a plně dezinfikované prádlo. Laboratorní testy prokázaly, že pára aplikovaná během praní v pračkách Amica* zabíjí až 99,99 % virů a 97 % bakterií a zanechává oblečení, ložní prádlo a další tkaniny sterilně čisté. Pára v programu Snadné žehlení se také přidává před posledním odstředěním, aby pronikla a uvolnila vlákna. To snižuje mačkavost a usnadňuje žehlení. Oblečení bude hygienicky čisté, měkké a voňavé.

Energetická třída D
Představte si, že by se Váš účet za elektřinu výrazně snížil. Je to možné! Pračky v energetické třídě D spotřebují o 23 % méně energie než pračky třídy F, což znamená úsporu energie 57 cyklů za rok. Vyberte si pračku, která výrazně sníží Vaše výdaje.

Program pro snadné žehlení
Jedinečný program pro ty, kteří neradi tráví čas žehlením košil a halenek. Přidáním parní funkce SteamPowerPro do programu dosáhneme dvou fází praní s párou: na začátku pracího cyklu pro efektivnější odstranění nečistot a dezinfekce a na konci pro změkčení tkanin a redukci zmačkání.

Program Osvěžení
Potřebujete rychle vyprat prádlo, které je jen lehce špinavé? Program Osvěžení zabere pouze 15 minut k odstranění nepříjemných pachů, prachu a drobných nečistot. Program zahrnuje všechny tři hlavní kroky praní: hlavní praní, máchání a odstřeďování. Pohodlné řešení pro ty, kteří rádi šetří čas a energii.

Antialergenní program
Pokud někdo v domácnosti trpí alergiemi nebo má citlivou pokožku, jistě ocení náš antialergenní program. Díky intenzivnímu praní s dalším cyklem oplachování se prádlo dezinfikuje a odstraní se alergeny, roztoče i bakterie.

Dirt level
Mytí v pračce přizpůsobené úrovni znečištění? Už je to možné. Pokud je prádlo jen mírně znečištěné, zvolte úroveň 1, abyste zkrátili dobu praní a spotřebu vody. Pokud je prádlo velmi špinavé, zvolte úroveň 3, která prodlouží dobu praní a/nebo zvýší teplotu praní pro dokonalé výsledky čištění. Vše pro Vaše pohodlí a vynikající výsledky praní.

Zkrácení času praní
Máte jen trochu zašpiněné oblečení nebo jen potřebujete mít rychle vypráno? Použijte funkci zkrácení času. Díky této funkci budete mít své oblečení vyprané rychleji, ale stejně efektivně jako při běžném cyklu. Ušetříte čas i peníze za elektřinu.

Odložený start
Odložte začátek praní až o 24 hodin, tak aby časově odpovídal vašim plánům.

Auto Senzor
Auto Senzor automaticky odebírá příslušné množství potřebné vody a energie. Právě proto pračky spotřebovávají přesně tolik vody, kolik je potřeba pro efektivní proces praní.

Program Bavlna
Nejpopulárnější program pro praní bílého a barevného prádla. Díky němu lze vyprat např. ložní povlečení, ručníky a jiné bavlněné textilie.

Sport program
Program vytvořený s myšlenkou na aktivní uživatele, jehož prací proces je zkrácen na 40 minut. Celý cyklus zajišťuje efektivní praní v rekordním čase.

Ruční praní: péče o jemné prádlo
Speciální program Ruční praní pere při teplotě, která nepřekročí 30°C. Jakmile prací cyklus skončí, voda není odčerpána. Funkce automatického odtoku může být použita k ochraně vašeho jemného prádla.

Program Vlna
Jemné pohyby bubnu a automaticky zredukovaná rychlost ždímání předcházejí zničení vlněných oděvů.

Speciální prací program pro syntetiku
Velké množství mírně znečištěného prádla ze syntetických látek již není problém. Vytvořili jsme speciální program na syntetické látky, při kterém maximální teplota činí 60 °C.

Oblíbený - vlastní program
Uložte své oblíbené preference a vytvořte si vlastní program.

Program ložní prádlo
Čisté povlečení zajišťuje lepší a zdravější spánek. Program Ložní prádlo zajišťuje dodatečné máchání v teplé vodě, což zvyšuje účinnost praní. Kromě toho můžete využít funkci páry, která vydezinfikuje náplň bubnu, a také dodatečné máchání nebo ekonomickou funkci EcoWash.

Program pro samočištění bubnu
V pračkách se obvykle hromadí bakterie a nečistoty. Pračky Amica jsou vybaveny funkcí automatického čištění bubnu, který se s tímto problémem dobře vyrovná. Odstraňuje nebezpečné plísně, bakterie a alergeny. Díky tomu je oblečení vždy dokonale svěží a krásně voňavé.

Snadné nastavení teploty
Různé tkaniny vyžadují různé podmínky praní v závislosti na typu vláken a druhu znečištění. Široký teplotní rozsah (od 20 do 90⁰C) vám umožní upravit teplotu v závislosti na vlastnostech tkaniny. Praní se díky tomu maximálně zefektivní a nezhorší kvalitu oblečení.

Čitelný displej
Velký a přehledný displej ukazuje užitečné informace o průběhu cyklu.

 

  • Kapacita pračky: 6 kg
  • Energetická třída: D
  • Maximální rychlost otáček: 1000 ot. /min.
  • Celková spotřeba energie na 100 cyklů: 65 kWh/100
  • Celková spotřeba vody pro program eco 40-60°: 43 l/cykl
  • Množství pracích programů: 16
  • Hladina hluku: odstřeďování: 80 dB
  • Výška: 85 cm
  • Šířka: 59,5 cm
  • Hloubka: 40 cm
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení