Popis produktu
-
Volně stojící pračka má praktické programy pro jemné tkaniny, sportovní oblečení i vlněné prádlo. Pokud zrovna hodně pospícháte, přídavná funkce Fast+ dokáže zrychlit některé programy i o více než polovinu. Citlivou pokožku potěší funkce Hygiene, která se zaměřuje na dokonalé odstranění mikoorganismů, většiny bakterií, pylů i jiných alergenů. A kdyby náhodou vypadla elektřina, pračka plynule naváže tam, kde předtím skončila.
Šetrný režim ručního praní
I velmi jemné tkaniny jako je kašmír nebo hedvábí je možné prát v pračce, díky velmi jemnému programu ručního praní. Ten odstraní nečistoty maximálně šetrně, s perfektním výsledkem a bez poškození.Zaostřeno na sportovní výkony
Sportovní a membránové oblečení je specializace programu Sport. Ten zachová funkčnost materiálů, ale odstraní veškeré nečistoty.Expresní programy
Pokud potřebujete bleskově vyprat až 2 kilogramy prádla, poslouží vám program Xpress Super Short, který má hotovo za 14 minut. Plnou pračku prádla vyřídí za 28 minut program Denní Express.Pračka stále čistá a s dlouhou životností
Hi-tech topení v pračce je chráněno proti vodnímu kameni a korozi za pomoci poniklované vrstvy. O čistotu pračky se pak stará speciální program DrumClean, který ji dokáže zbavit aviváže, zbytků prášku i textílií.Maximální důraz na hygienickou čistotu
Pro alergiky nebo maminky malých dětí je nepostradatelný program Hygiene. Ten dokáže odstranit pyly, mikroorganismy, většinu bakterií i další alergeny. Vaše prádlo tak bude hygienicky čisté.Když je rychlost priorita
Někdy na praní opravdu pospícháme. Pro takové případy slouží funkce Fast+, která dokáže zrychlit některé programy i o více než polovinu.
Programy pro každé zadání
Speciální programy pro různé druhy prádla zajistí optimální péči podle momentálních potřeb. Vybrat si můžete například specializovaný program na vlnu, který využívá šetrné a pomalé pohyby, aby si vlněné prádlo zachovalo tvar a zůstalo maximálně jemné na dotek.
Automatický restart
Pokud by došlo k výpadku elektřiny v průběhu praní, není potřeba program spouštět od začátku. Pračka si pamatuje, kde skončila a bude automaticky pokračovat, jako kdyby k výpadku nedošlo.
| Plnění | Přední plnění |
| Typ | Volně stojící |
| Energetická třída | E |
| Spotřeba el. energie | 152 kWh/rok |
| Náplň | 6 kg |
| Maximální otáčky | 1200 za minutu |
| Spotřeba vody | 8799 litrů/rok |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Hlučnost praní | 62 dB |
| Hlučnost odstředění | 77 dB |
| FUNKCE A TECHNOLOGIE | |
| Odložený start | Ano |
| Rychlý program | Ano |
| Displej | Ano |
| ROZMĚRY | |
| Výška | 84 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 41,5 cm |
| OSTATNÍ INFORMACE | |
| Barva | Bílá |
Parametry
| Energetická třída | A+++ |
|---|---|
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Doprava + výnos zdarma v hodnotě 499kč (Ostrava, Havířov, Karviná, Opava, Frýdek) |