Popis produktu
- Předem plněná slim automatická pračka
- Inverter Direct Drive motor – invertorový, bezkartáčový motor s přímým napojením na buben pračky
- AI DD – – inteligentní systém praní, automatické vážení, detekce jemnosti vláken a vyvážení, nová generace pracích pohybů, optimální volba pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní
- Steam parní praní – program Pro alergiky a Parní dětská péče s redukcí alergenů a vysokou účinností praní
- Přidat prádlo (Add Item) – možnost přidání prádla během praní
- Auto Restart – restart programu po výpadku proudu
- Ovládací panel v češtině
- Smart Diagnosis – inteligentní diagnostika
- Prémiový buben
- Velká dvířka z tvrzeného skla
- Nulová spotřeba ve StandBy režimu
- Nerezové lopatky bubnu
- 14 programů
- 9 přídavných možností
- Zvuková signalizace on/off
| Spotřeba el. energie | 45 kWh/100 cyklů |
| Spotřeba vody | 69 l/cyklus |
| Náplň | 7 kg |
| Maximální otáčky | 1170 ot./min |
| Výška | 85 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 47,5 cm |
| Barva | Bílá |
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Doprava + výnos zdarma v hodnotě 499kč (Ostrava, Havířov, Karviná, Opava, Frýdek) |
|---|