Bombičky

Jsme autorizované výměnné místo originálních bombiček SodaStream. 

Položek k zobrazení: 0
| 1 |

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

  | 1 |

  JAK POZNAT ORIGINÁLNĚ PLNĚNOU BOMBIČKU SODASTREAM?

  Každá bombička SodaStream má z bezpečnostních důvodů přesně stanovenou životnost. Při plnění v našem závodě pokaždé evidujeme její výrobní číslo a přísné kontrole podrobíme všechny její bezpečnostní mechanismy, tlakové ventily i celkový stav. Při jakékoliv pochybnosti bombičku ihned vyřazujeme z provozu a nahrazujeme za novou. Jedině tak vám umíme zaručit 100% bezpečí provozu a kvalitu používané náplně CO2.
   
  Společnost Sodastream z bezpečnostních důvodů nikomu neposkytla autorizaci k plnění svých bombiček ani k použití jiných než originálních bombiček Sodastream ve výrobnících domácí perlivé vody značky Sodastream.
   
  Originálně naplněnou bombičku SodaStream, která je jako jediná námi otestována a doporučena pro použití ve výrobnících značky SodaStream, bezpečně poznáte podle následujících ochranných prvků, které musí být přítomny všechny současně:

  • Logo společnosti SodaStream na etiketě bombičky
  • Horní část (kolem ventilu) opatřena nepoškozenou zelenou pečetí (ochrannou fólií) s logem SodaStream a uvedeným datem expirace

  Pro vaši maximální bezpečnost doporučujeme žádat při výměně pouze originální bombičku SodaStream označenou výše uvedenými ochrannými prvky. V případě použití jakékoliv jiné než originální a originálně naplněné bombičky SodaStream ve výrobnících značky SodaStream nemá společnost SodaStream a společnost FAST ČR jakoukoliv odpovědnost za újmy na zdraví či škodě na majetku způsobené použitím neoriginálních bombiček. Veškerá rizika poškození zdraví přecházejí výhradně na prodejce a uživatele těchto neoriginálních bombiček.
   
  Vezměte prosím do úvahy, že bombička je tlakové zařízení, které může při neodborné manipulaci, neodborném plnění nebo nedostatečné kontrole v plnícím závodě způsobit explozi a vážná zranění.