Popis produktu
*
IP67
*Gorilla Glass Victus
*Stereo reproduktory
* Smart View
* Always On Displej
*Materiál rámu: hliník
Operační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Exynos 1580 - 8core
Procesor - frekvence: 2.9 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 8
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7", Super AMOLED
Displej - rozlišení: Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: 5G
Konektivita:
*Bluetooth 5,3
*Wi-Fi 6
*eSIM
Senzory:
*Snímač otisků prstů: v displeji
Fotoaparát:
*Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS
*Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 123°
*Makro objektiv: 5 MP
*Přední: 12 MP
Baterie:
*Kapacita [mAh]: 5 000 mAh
*Rychlost nabíjení: 45 W
Rozměry [mm]: 162.2 x 77.5 x 7.4 mm
Hmotnost [g]: 197g
Záruka: 24 měs.
*Gorilla Glass Victus
*Stereo reproduktory
* Smart View
* Always On Displej
*Materiál rámu: hliník
Operační systém: Android 15
Procesor - počet jader: Exynos 1580 - 8core
Procesor - frekvence: 2.9 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 8
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7", Super AMOLED
Displej - rozlišení: Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: 5G
Konektivita:
*Bluetooth 5,3
*Wi-Fi 6
*eSIM
Senzory:
*Snímač otisků prstů: v displeji
Fotoaparát:
*Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS
*Ultra širokoúhlý: 12 MP, f/2.2, 123°
*Makro objektiv: 5 MP
*Přední: 12 MP
Baterie:
*Kapacita [mAh]: 5 000 mAh
*Rychlost nabíjení: 45 W
Rozměry [mm]: 162.2 x 77.5 x 7.4 mm
Hmotnost [g]: 197g
Záruka: 24 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | A56 5G |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | Exynos 1580 GHz |
| Rychlost procesoru | 2,9 GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost displeje | 6,7 palců |
| Technologie displeje | Super AMOLED |
| Čtečka otisku prstu | Ano |
| Fotoaparát přední (selfie) | 12 Mpx |
| Fotoaparát zadní | 50 Mpx |
| Odolný | Ne |
| Modelová řada | Samsung Galaxy A56 5G |
| Barva | Awesome Pink |
| Hmotnost (g): | 197 g |
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Univerzální stylus pro dotykové displeje |
| Varianta | Růžová |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Samsung Exynos |