Popis produktu
Samsung Galaxy A57 SM-A576 Blue
Operační systém: Android 16
Procesor - počet jader: Samsung | Exynos 1680, Octa-Core
Procesor - frekvence: 2,9GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128GB
Velikost RAM [GB]: 8GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7", Super AMOLED Plus, 120 Hz
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080
Dotykový displej: Ano
Konektivita:
*Wi-Fi 6E
*Bluetooth 6.0
*NFC
*GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
*USB Type-C
Senzory:
*Akcelerometr
*Čtečka otisku prstů
*Gyro senzor
*Geomagnetický senzor
*Snímač světla
*Virtual Proximity snímač
Fotoaparát:
*Hlavní: široký
*Velikost hlavního snímače: 50MP (F1.8)
*Ultra širokoúhlý: 12MP (F2.2)
*Makro: 5MP (F2.4)
*Přední: 12MP (F2.2)
Baterie:
*Rychlost nabíjení: 65% za 30min
*Kapacita baterie: 5 000mAh (45W)
Rozměry [mm]: 76,9x161,5x6,9 mm
Hmotnost [g]: 179 g
Záruka: 2 roky
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | Android |
| Model | SM-A576 |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | 1680 GHz |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost displeje | 6,7 palců |
| Rozlišení | 2340x1080 pixelů |
| Dual SIM | Ano |
| Typ úložiště | Nepodporuje |
| Modelová řada | Samsung Galaxy A57 5G |
| Barva | Awesome Navy |
| Hmotnost (g): | 179 g |
| Varianta | Modrá |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Samsung Exynos |